14 Aralık 2018

iCruise’un Trafiğinin %30’u Mobil Cihazlardan

Online cruise seyahat satıcısı iCruise.com, trafiğinin %30’unun mobil cihazlardan geldiğini belirtiyor.

iPhone ve Android için uygulama başlatmalarının ardından, kullanıcıların uygulamalar ile cruise seyahatlerini araştırıp, detaylı bilgi alabildiklerini ileten firma başkanı Uf Tukel, mobil trafiğin daha da artacağını öngördüklerini ekliyor.

Tukel, mobil ticaretin çok kanallı ticaret içerisindeki yerinin hızla arttığını belirtirken, her geçen gün daha fazla seyahat planlamasının bilgisayar dışı cihazlardan geldiğini iletiyor.

Mobil uygulamaların geliştirmesinin bir kısmını firma içerisinde, bir kısmını da dışardan destek ile tamamladıklarını da ekleyen Tukel, uygulamalar için toplamda 300.000 dolar harcadıklarını belirtiyor.

İlk uygulamalarını iPhone için 2010 Temmuzunda oluşturduklarını belirten Tukel, Android uygulamalarının Ağustosta hizmete girdiğini, mobil optimize sitelerinin birkaç hafta içerisinde kullanıma açılacağını, iPad uygulaması üzerinde de çalışmalarının devam ettiğini ekliyor.

iCruise.com, mobil ticaretin gelişimini öngörerek yaptığı yatırımlar ile sektöründe lider konuma gelmeyi planladıklarını belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*