20 Kasım 2018

IdeaSoft 10 Milyon TL’lik E-Ticaret Ekosistemi Oluşturuyor

IdeaSoft, 4 büyük şehirde düzenlediği toplantılar ile mevcut bayilerine ve bayi ağına katılmak isteyen bilişim şirketlerine e-ticaret dünyasının güncel değişkenlerine yönelik detaylı bilgiler aktardı. IdeaSoft, bayileri ile birlikte Türkiye’de değeri 10 milyon TL’ye ulaşan bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

E-ticaret yazılımı sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi olan IdeaSoft, 2015 yılı hedefleri odağında mevcut bayilerine güç vermek ve bünyesine yeni bayiler katmak için İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere 4 büyük şehirde toplantılar düzenledi.

21 Şubat – 25 Mart arasında gerçekleştirilen ve geniş katılımın olduğu etkinliklerde, katılımcılara yazılım dünyasının güncel değişkenlerine yönelik eğitim verilmesinin yanı sıra, e-ticaret alanında detaylı bilgiler ve IdeaSoft’un 2015 vizyonu ile gelecek planları aktarıldı.

Seyhun Özkara

Seyhun Özkara

IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, “IdeaSoft olarak e-ticaret alanında 10 yıllık bir tecrübemiz var. 5000’den fazla KOBİ’nin e-ticaret alanındaki gücünün ve başarısının arkasında biz varız. E-ticaret sitelerine, ihtiyaçlara yönelik hızlı ve etkili çözümler sunan IdeaSoft, 4 büyük şehirde gerçekleştirdiğimiz bayi toplantılarıyla, e-ticaret sektörünün nabzını tutup, bünyesine yeni bayiler katarak sektördeki lider konumu güçlendirdi. Çok büyük olan pazarda bayi ve iş ortaklarımızla beraber büyümeye devam edip, yeni birçok ilde bayilik vereceğiz. IdeaSoft çözümlerini sunan ve buna kendi sunduğu yan servisleri de ekleyen bayilerimizle birlikte 10 Milyon TL’ye varan bir ekosistem oluşturmayı hedefliyoruz.” dedi.

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Limango, lokum gibi büyük firmaların dahi Kapanış yaşadığı bugünlerde bayi olmak yada e-ticarete bulaşacaklar bir kez daha düşünmelidir. Hatta iki kez daha

  2. Özcan çok karamsal olma sadece privet shopping siteleri kapanıyor. Eğer hayat devam ederse kendi işini yapan sektörler çalışmaya devam edecek. Yani bi nevi aracı firmalar e-ticaretten çıkacaklar, o kadar.

  3. ozgul der ki:

    Ideasoft mevcut is ortaklarinin isteklerini cozumleyemezken bu kadar ciddi bir yatirimi nasil yapicak ? Onemli olan cok sayida bayi olusturup yeni is ortaklari bulmak degil. Maksimum ve son teknolijide cozum sunmaktir.

Fikrini söyle

*