21 Kasım 2018

İdeasoft’tan E-ticaret’te Başarı Semineri

Web tabanlı çözümler sunan yazılım firması İdeasoft, 11 Eylül 2012 Salı günü Dedeman Istanbul Oteli’nde “E-ticaret’te Başarı Semineri” düzenlemeye hazırlanıyor.

E-ticaret sektörünün önemli isimlerini bir araya getirecek olan etkinlikte, sektörün dünü, bugünü ve yarını ele alınacak. İdeasoft kurucusu Seyhun Özkara’nın öncülüğünde gerçekleşecek olacak seminerin; özellikle yeni bir iş kurmanın arifesinde olan girişimciler, e-ticaret ve internet sektörüne merak salanlar ve trendleri takip eden yatırımcılar için oldukça faydalı geçeceğini söyleyebiliriz. E-ticaret Çağı kitabı ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde verdiği derslerle tanıdığımız Mahir Erkan’ın yanı sıra Nihat Kirazoğlu, Fatih Çalışkan, Ahmet Uğulu ve Cihan Enginar gibi önemli isimlerin de konuşmacı olarak katılacağı “E-ticarette Başarı Semineri” son zamanların yükselen trendi e-ticaret pazarının nabzını tutacak.

Seyhun Özkara ve Fatih Çalışkan’ın beraber sunacağı “E-ticaret girişiminde dikkat edilmesi gerekenler” oturumu, çiçeği burnunda girişimciler için bir rehber olma özelliği taşıyor. Ardından gelecek “E-ticaret nereye gidiyor?” konu başlığıyla Mahir Erkan’ı dinleyecek olan katılımcılar son olarak; “İnternet reklamcılığında trendler ve başarı” oturumu ile Nihat Kirazoğlu, Ahmet Uğulu, Cihan Enginar’ın tecrübeleriyle bilgilenecekler.

Sadece, IdeaSoft “E-ticaret Altyapıları” ile hizmet alan müşterilerin katılabileceği seminere girişte herhangi bir ücret talep edilmiyor. Ancak kontenjanın sınırlı olduğunu şimdiden belirtmekte fayda var. Saat 13.00 ila 17.30 arasında gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik ile ilgili tüm detaylı bilgileri edinip, kayıt olmak için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. ahmet der ki:

    Sadece kendi müşterilerine özel olduğunu bilseydim baştan ugrasmazdim kayıt olmak için.haberde de belirtirseniz en azindan başkalarının zamanı boşa gitmez

    • Muhammed der ki:

      aynen öyle. Kendi müşterilerine özel olması benim için firmayı itici yapmıştır. sonuçta bu bir eğitimdir. kar amacı güdülmez. kazanç elde etmek istiyorsanız organizasyonun kalitesiyle müşteriyi tavlamak olmalıdır.

Fikrini söyle

*