20 Kasım 2018

İngiliz Moo Facebook Timeline Duvar Yazılarını Kartvizite Çeviriyor

2004 yılında İngiltere’de kurulan ve kendisini diğer online basım firmalarından daha görsel ve daha kişisel basımlar yaparak ayıran Moo, Facebook‘un yeni yayına soktuğu Timeline ile hizmetlerini bütünleştirmeyi planlıyor.

Kuruluşundan bugüne 3 Webby (Web Oscar’ı) alan firma, yeni hizmeti ile kullanıcıların Facebook Timelinelarında bulunan seçtikleri resimlerini en beğendikleri duvar yazıları ile birleştirerek kartvizit halinde sunmayı planlıyor.

‘Sosyal Kartvizit’ olarak yayına çıkarılan uygulamada kullanıcıların 50 kişiselleştirilmiş kartviziti 15 dolar civarında bir fiyata satın alabileceklerini belirten Moo, ilk 200.000 kullanıcıya bedava kartvizit vereceklerini de paylaşıyor.

180 ülkeye kargo hizmeti sunan ve 60 kişilik bir ekipten oluşan Moo, artık online Timeline paylaşımlarının offlineda da kullanılabileceğini belirtirken, oldukça kişiselleştirilmiş bu kartvizitler ile kullanıcılarının kendilerini daha iyi ifade edebileceklerini iletiyor.

Firmanın yeni hizmeti için Facebook entegrasyonunun 4 – 5 hafta sürdüğü paylaşılırken, Moo’nun bu güne kadar kazancının büyük bir kısımını ABD’den sağladığı belirtiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*