15 Kasım 2018

İngiliz TelecityGroup tarafından satın alınan SadeceHosting iletişim faaliyetlerini Marjinal Porter Novelli ile yürütecek

selcuk-sarac2005 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren, barındırma ve veri merkezi pazarında lider konumdaki şirket SadeceHosting, iletişim faaliyetlerini bundan böyle Marjinal Porter Novelli ile yürütecek. Mayıs 2013’te Avrupa veri merkezi pazarının lideri TelecityGroup tarafından 29 milyon sterlin bedelle satın alınan SadeceHosting, alan adı, barındırma, web sitesi, bulut, e-posta, SSL, sunucu, CDN ve VPN gibi hizmetlerini bireysel ve kurumsal müşterilerine sunan SadeceHosting, çözüm odaklı bir çalışma anlayışını benimsiyor. Uzman ekipleri ile 7 gün 24 saat müşterilerine destek sunan SadeceHosting, 60 Gbit kullanım oranına sahip, Türkiye’deki en büyük veri merkezi altyapısını da müşterilerinin hizmetine sunuyor. Avrupa verimerkezi pazarının lider firması TelecityGroup’un bir parçası olarak Türkiye ve bölge pazarına ciddi bir yatırım planlayan SadeceHosting, kısa vadede yapılacak bu atılımların kamuoyu ile paylaşılma sürecinde Marjinal Porter Novelli ile çalışacak.

SadeceHosting Genel Müdürü Selçuk Saraç, Marjinal Porter Novelli ile gittikleri işbirliği konusunda şunları söylüyor: “Bölgesel liderlik hedefi olan bir şirket olarak, uluslararası bir ağda birçok küresel müşteriye hizmet veren Marjinal Porter Novelli ile çalışacağımız için çok mutlu ve heyecanlıyız. Amacımız müşterilerimize sunduğumuz dünya standartlarındaki hizmetlerin avantajlarını tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmak ve bilişim sektöründeki uzmanlığımızla birey ve kurumları teknoloji ile tanıştırmaktır. Marjinal Porter Novelli’nin hem yerel hem de uluslararası alanda sahip olduğu tecrübeyle bize bu alanda çok önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

SadeceHosting Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Narin şunları söyledi: “TelecityGroup’un oldukça geniş bir küresel müşteri portföyü bulunuyor. Bunların arasında Fortune 500 şirketlerinin önemli bir bölümünün yanı sıra internet ve bilişim sektörlerinin tüm önemli oyuncuları mevcut. BT, Orange, Vodafone, China Telecom ve AOL gibi dev hizmet sağlayıcılarının yanında Barclays, Ernst & Young gibi finans şirketleri, HP, Tsystems ve Atos gibi yükletici firmalar Telecity müşteri portföyünde yer alıyor. Türkiye’de ve Türkiye’nin bulunduğu bölgede bu işbirliklerini duyurmak için Marjinal Porter Novelli’nin en doğru iletişim ortağı olduğunu düşünüyorum.”

Marjinal Porter Novelli Ajans Başkanı Asuman Bayrak, ise şu açıklamayı yapıyor: “SadeceHosting, yalnızca 8 yıllık bir sürede kendi alanında pazar lideri konumuna gelmiş, dünyanın önemli bilişim şirketi TelecityGroup bünyesine de dahil olmuş çok önemli bir şirket. İnovasyon yaratan, katma değer üreten ve gerek bireylerin gerekse kurumların BT maliyetlerinden tasarruf etmesini sağlayan SadeceHosting’in avantajlı ürün ve çözümlerini tanıtacak olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.”

Kurumsalhaberler.com ile ortak hazırlanan Basın Bülteni sayfamıza göz atabilir ve siz de basın bültenlerinizi paylaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*