19 Aralık 2018

İngiltere Prensesinin Ailesi de E-ticaret Sektöründe

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan konularından birisi hiç kuşkusuz İngiltere Prensinin düğünü, yani Royal Wedding idi.

İngiltere’nin çiçeği burnunda prensesi Kate Middleton’ın annesi Carole Middleton’ın Party Pieces adlı bir e-ticaret sitesinin kurucusu ve sahibi olduğu haberi hem İngiltere’den hem de dünyadan binlerce insanın PartyPieces.co.uk sitesini ziyaret etmesine sebep oldu.

Party Pieces, 1987 yılında kurulan ve şu anda ağırlıklı olarak e-ticaret ile parti ürünleri satışı gerçekleştiren bir online alışveriş ve katalog sitesi. Prensesin annesine ait olan ve bir aile şirketi olan Party Pieces’ın 10 çalışanı var.

Party Pieces ekibi, Facebook sayfasından düğün nedeni ile ofislerinde yaptıkları kutlamayı duyurdu. Medyada sitenin sahibinin İngiltere prensesinin annesi olduğu haberinin yayılmaya başlaması ile birlikte şirketin Facebook Fan sayısında da hızlı bir artış görüldü.

Dünyada e-ticaret sektöründe yayın yapan haber siteleri ve bloglar, düğünü “E-ticaret sektörünün ilk prensesi” şeklinde duyurdu.

Biz de EticaretMag ekibi olarak Prens William ve Prenses Kate’e mutluluklar, Party Pieces ekibine de başarılar diliyoruz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*