13 Kasım 2018

İnnova’nın Sanal POS Çözümü PCI DSS 3.0 Güvenlik Sertifikasıyla Güncelledi

Innova PayFlex Yeni Güvenlik sertifikası 3

İnnova tarafından geliştirilen PayFlex ödeme sistemleri platformu en güncel güvenlik sertifikasyonu olan PCI DSS 3.0 ile belgelendi.

İnnova’nın 15 farklı ülkede 122 milyondan fazla aboneye hizmet veren ve yıllık 78 milyar dolarlık işlem hacmine sahip olan ödeme sistemleri platformu PayFlex, bankalara ve ödeme kabul eden servis sağlayıcılara sanal POS hizmeti sunuyor. Gelecek nesil talepler için buluta taşınan PayFlex’te kullanılan PCI DSS 3.0 sertifikası e-ticaret ve ödeme sektöründe en üst standart olarak kabul ediliyor.

Gelişmiş 3D Secure, akıllı ödeme işleme, kredi kartı saklama, BİN kontrol ve Tekil İşlem Kontrolu gibi özellikler sunan PayFlex kurumları kendi altyapısında POS sistemi barındırmaktan kurtarıyor. Standart geliştirme ara yüzleriyle mevcut sistemlere kolayca entegre edilen PayFlex ile kurumlar en güvenli tahsilat sistemlerinden birine uygun maliyetlerle sahip oluyor.

Innova PayFlex Yeni Güvenlik sertifikası 2PCI-DSS ile maksimum güvenlik

PCI-DSS (Ödeme kartları Endüstrisi Veri Güvenliği Standardı) sertifikası American Express, Discover Financial Services, JCB International MasterCard Worldwide ve Visa Inc. tarafından kartlı ödemelerde ortak bir güvenlik standardı sağlamak için geliştirildi. Tüm kartlı ödeme sistemlerinin PCI-DSS ile uyumlu olması gerekiyor ve Innova’nın sanal pos çözümü en güncel standart olan PCI-DSS 3.0 sürümünü kullanıyor.

 

PayFlex Ödeme Sistemleri

PayFlex Ödeme Sistemleri platformu, 20’den fazla telekom operatörü ve 35’ten fazla finans kurumu başta olmak üzere dünyanın 15 farklı ülkesinde online ödeme kabul eden kurumlar tarafından kullanılıyor. 120’den fazla farklı sistemde çalışan PayFlex 122 milyonu aşkın abonenin ödeme işlemlerinde güvenli bir altyapı sağlıyor ve yılda 78 milyar dolara denk gelen 5,3 milyar adetlik işlem hacmiyle Türkiye ile bölgenin en yaygın çözümleri arasında yer alıyor.

PayFlex Ödeme Sistemleri içinde Sanal POS’un yanısıra Mikro Ödeme, Fatura Tahsilatı, Bayi Tahsilat İşlemleri, Ön Ödemeli İşlemler, Vergi─Bağış Tahsilatı ile Tekrarlı Ödeme gibi farklı hizmetler için gelişmiş ürün ve servisler yer alıyor.

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*