18 Aralık 2018

Instagram Etkileşimini % 470 Artıran Uygulama Growsta

growsta1 - KopyaInstagram içerik zamanlama aracı Growsta, Instagram satışları ve topluluk yönetimi işlemleri için etkileşimi yüzde 470 artırıyor. Bu sorunlara çözüm olarak geliştirilen Growsta mobil uygulaması ile Instagram’da masaüstünden içerik zamanlamak mümkün. Instagram topluluk yönetimi için gerçekleştirilen birçok işlem Growsta uygulaması ile otomatik olarak tamamlanıyor.

Mobilde tüm hesapları aynı anda yönetin

Çok sayıda Instagram hesabı yönetenlerin sıkça yaşadığı en büyük sorun, tek tek tüm hesaplara mobilden giriş yapıp en yüksek verimi alacağını düşündükleri saatte içerikleri paylaşmak. Ancak, hesap yöneticileri Growsta ile yüzlerce fotoğrafı bir kaç dakika içerisinde zamanlayabiliyor. Böylece yönetilen diğer Instagram hesaplarında da içerik paylaşabilmek için tekrar giriş/çıkış yapmaya gerek kalmıyor ve kontrol panelinden hesaplar arası geçiş yapılabiliyor. Benzeri içerik zamanlama uygulamalarının tersine tüm paylaşımlar direk gerçekleşiyor ve telefona herhangi bir push bildirimi gelmesine ve kullanıcıyı tekrar Instagram’a yönlendirmeye gerek kalmıyor. Growsta içerik zamanlayıcı kategorisinde bu özelliği ile Instagram’da fark yaratıyor.

Topluluk Yönetiminde Otomasyon

Rakip, Etiket ve Lokasyon bazlı olarak Instagram kullanıcılarını hedefleyebilmeyi sağlayan Growsta ile tüm Instagram kullanıcılarına seslenmek yerine yalnızca potansiyel müşteriler hedefleyebiliyor. Beta sürümünden yeni çıkan Growsta kullanıcılarının uygulama aracılığıyla elde ettiği aylık etkileşim oranları ortalama % 470 artış gösterdi. Takipçi ya da beğeni satan uygulamaların aksine insanların marka hesaplarını bilerek ve isteyerek takip etmesini sağlayan hedefleme seçenekleri takipçi etkileşimini artırıyor.

Etkileşimle satışlar artıyor

Şube sistemi ile çalışan markalar, restoranlar ve kafeler lokasyon bazlı hedefleme gerçekleştirerek gerçekten belirlediği lokasyona gelmiş kullanıcıları hedefleyebiliyor. Etkinlikler için oluşturulan etiketleri takip eden marka ya da organizatörler sadece etkinliğine katılan kullanıcılarla etkileşime geçebiliyor.

Growsta geliştiricileri İsmail Sait Alpagu ve Haydar Özkömürcü, yakın gelecekte uygulamaya akıllı içerik zamanlama, moderasyon paneli, gelişmiş raporlama gibi yeni özellikler ekleyecek. Growsta tüm özellikleri bir haftalık dene süresinde üretsiz sunuluyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*