21 Kasım 2018

Instagram Kullanarak Online Alışveriş Yapmak

shoppingstar

Instagram‘ın özellikle giyim, kuşam ve benzeri ürün gamına sahip e-ticaret perakendecileri için ne kadar önemli bir sosyal ağ olduğunu artık herkes biliyor. Markalar bu fotoğraf paylaşım platformu üzerinde ürünlerini sergileyip, müşterilerinin hoşuna gidecek ve marka ile etkileşme girmelerini sağlayacak görseller paylaşıyorlar. Ciddi içerik ve görsel üzerinden pazarlama stratejilerinin döndüğü Instagram, aslında akıllıca bir yapılanma ile doğrudan bireylerin alım ve satım yaptığı bir açık pazar platformu gibi de kullanılabiliyor. Shopingstar.com, bu işi doğrudan Türk kullanıcıları için gerçeğe dönüştürmüş.

shopinstar

Instagram’da alışverişin kolay ve güvenli yolu Shopinstar.com, kişi ve kurumların Instagram’da yer alan ürünlerini kredi kartı ve Paypal ödeme yöntemleri ile satmalarına olanak sağlayan bir e-ticaret platformu. Türk kullanıcılar satış amacı ile Instagram üzerine günlük 8000 adet içerik gönderimi yapmaktalar, Shopinstar.com da doğrudan Instagram üzerinde gerçekleşen bu ticaretin güvenli süreç yönetimi ve güvenli ödeme metotları ile tamamlanmasına olanak sağlamayı amaçlamakta.

Instagram üzerinden ürün satmak ve satın almak isteyen kullanıcılar, Shopinstar sayesinde kredi kartı ve PayPal ödeme seçenekleri ile daha güvenli ve daha fonksiyonel bir yol izleyebiliyorlar.

Shopinstar üzerinden yaptığınız satışlar sonunda, sistem üzerinden kargo indirim kodu alarak, daha uygun fiyata kargo gönderimi yapabilirsiniz.

1

Canlı destek ve Risk yönetimi

Instagram üzerinde satın aldığınız ürün ile ilgili bir muhatap bulamıyor musunuz? İşte Shopinstar tam bu noktada devreye girip, satıcı ve alıcı arasında ki güvensizliği minimuma indirmek adına web sitesi üzerinden ve telefon numaraları ile size sürekli destek veriyor.

Risk sistemi sayesinde ürün elinize ulaştığında ürünün sorunlu olması halinde ürünü şartsız, koşulsuz iade edebiliyor ve ücretini aynı gün içinde geri alabiliyorsunuz.

Sosyal sorumluluk

Shopinstar.com üzerinden gerçekleştirilen ticari işlemler dışında, anlaşmalı olduğu Kadıköy ve Ataşehir Belediye Barınaklarının da güncel ücretsiz sahiplendirme ilanlarına web sitesinde yer vermekte.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*