21 Kasım 2018

İnternetten En Fazla Kaç Liralık Ürün Alırsınız? [eMikrofon]

Türkiye’de online alışveriş alışkanlıkları her geçen gün değişiyor ve olumlu yönde ilerliyor. Bunun en büyük nedeni, artan güvenlik sistemleriyle beraber kullanıcıların internetten alışverişlerinin avantajlarından yararlanmaya başlamasıdır. Peki internetten alışveriş yapan kullanıcılar en fazla kaç liralık ürünlere para harcayabiliyorlar? Bunu öğrenmek için yollara düşen EticaretMag video ekibi eMikrofon‘un 11. bölümünde bu konuya yer verdi.

Aldığımız cevaplar değişkenlik gösterse de röportaj yaptığımız internet kullanıcıları ürüne ve ihtiyaca göre fiyatlar söylemeyi tercih ediyor. Yani internete olan çekingenlikten dolayı cebindeki paraya önem veriyor diyebiliriz. Bu noktada “Tüketiciler İçin İnternetten Alışveriş Rehberi” yazı dizimizi okumanızı tavsiye ediyor ve yazının altında yapabilecğeiniz yorumlarla da bu küçük anketimize katılmanızı bekliyoruz.

Siz, internetten en fazla kaç liralık ürün satın alırsınız?

Yorumlarınızı ve beğenilerinizi bekliyoruz. Ayrıca EticaretMag’ın YouTube sayfasına ücretsiz bir şekilde üye olabilir ve diğer programlarımız olan vidinfografik ve Tahta Önü kanallarına da göz atabilirsiniz

İyi seyirler!Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*