20 Kasım 2018

BeachMint’in Yeni Dikeyi İç Çamaşır Sitesi

2010 Ekim ayında kurulmuş 75 milyon dolar yatırımlı üyelik modeli ile çalışan dikey online alışveriş siteleri firması BeachMint, yeni iş alanını açıkladı.

Online takı sitesi JewelMint, stile özgü t-shirt gönderim sitesi StyleMint, güzellik ürünleri sitesi BeautyMint, ayakkabı gönderim sitesi ShoeMint’in yanı sıra kısa bir süre önce Justin Timberlakele beraber ev ürünleri gönderim sitesi HomeMint’i yayına sokan firmanın son dikeyi kadın iç çamaşırı sektörü oldu.

Diğer sitelerinde olduğu gibi, kullanıcılarına üyelik usulü ile hizmet verecek olan yeni BeachMint yeni alışveriş sitesi intiMINT, ayda 20 dolar üyelik ücreti ile üyelerine stillerine uygun iç çamaşırı, pijama gibi ürünler gönderecek.

Yeni dikeyinde de diğer markalarında olduğu gibi ünlü isimlerle çalışmayı tercih eden BeachMint’in intiMINT için seçtiği isim Amerikalı aktris ve dansçı Brooke Burke-Charvet oldu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Türkiye harici piyasalarda bu iş daha köklü ilerliyor zira hiçbir e-ticaret firması Türkiyede katalog gönderimiyle para talep edemez.

    Bir diğer yandan toptan piyasasında ürün kopyalama ve taklidi için şimdiden aylık abonman olan toptancılar olduğuna eminim.

    Bu arada siteyi inceledim çok farklı bir tarzı var. 10 adımdan oluşan bir sizi tanıma anketörü var. Bu anketör can sıkıcı değil bizzat görsel olarak sunulmuş. Tarzınızı keşfetmeye çalışıyor tabi bunun yanında beden bilgilerini de alıyor. Sizi keşfettikten sonra buna göre bir katalog gönderiyor sanırım. Ayrıca ünlü modellerde boy göstermiş başta Rachel Bilson olmak üzere =)

Fikrini söyle

*