15 Kasım 2018

iPad’e Yeni Rakip Microsoft’tan

Amazon‘un geçtiğimiz senenin sonunda piyasaya sürdüğü oldukça uygun fiyatlı iPad rakibi Kindle Fire ile pazar payı tartışmaları başlayan iPad’e görünüşe göre yepyeni ve oldukça iddialı bir rakip daha geliyor.

Bu ay içerisinde Android işletim sistemli tablet bilgisayarını yayına sokacağı belirtilen Google‘dan sonra tablet bilgisayar çalışmaları yaptığı belirtilen firma ise Microsoft.

Henüz Microsoft tarafından onaylanmayan bu bilginin gelecek Pazartesi günü basına açıklanması bekleniyor.

Mobil internetin kullanım yaygınlığının hızlı artışı firmalar tarafından biliniyor. Laptoplara kıyasla oldukça hafif ve dokunmatik olan tabletler, tüketicilerin mobil internette oldukça tercih ettikleri cihazlar olarak karşımıza çıkmaya başladı.

Microsoft tarafından üretileceği ve Windows 8’in bir versiyonu olan Windows RT sistemine sahip olacağı belirtilen tablet bilgisayarla ilgili açıklamaları paylaşıyor olacağız.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] kendi tablet bilgisayarını oluşturmak üzere çalışmalar yaptığına dair bir haberpaylaşmıştık. Microsoft nihayet tablet bilgisayar çalışmalarını onaylarken, piayasaya […]

Fikrini söyle

*