20 Kasım 2018

İş Arayanlar İçin Lokasyon Bazlı Çözüm Üreten Uygulama

mans

Modern dünyamızın bir türlü çözülemeyen trafik sorununu bir nebze hafifletme amacı ile ilginç bir mobil uygulama geliştirildi. Macar Mobile tarafından tasarlanan ve lokasyon bazlı mobil iş arama imkanı sunan Job-Angel ile dilediğiniz ülke, il, ilçe, semt ve hatta sokağınızdaki iş ilanlarını bulabilirsiniz. Böylece evinize ya da dilediğiniz başka bir lokasyona en yakın işte çalışmanın avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Job-Angel ile cep telefonunuzdan dilediğiniz lokasyondaki ilanları bulup incelemek ve iş başvurusunda bulunmak kolaylaştırılmış. İş arayanlar ile firmaları bir araya getiren Job-Angel’da ilk ilan ücretsiz olarak yayınlanıyor. Farklı üyelik tiplerinin yer aldığı Job-Angel’da kurumsal firmalar web üzerinden, çoklu zincir mağazalar ve küçük ölçekli işletmeler ise uygulama üzerinden mobil olarak ilan bırakabiliyor. Her düzeyden çalışana hitap eden Job-Angel’a hemen bugün özgeçmişinizi bırakabilirsiniz.

İlk günde 1000’e yakın kişi tarafından indirilen ve şu an 550 iş ilanı ile hizmet veren Job-Angel mobil uygulaması Facebook’ta 15 bin, Youtube’da ise 8 bin görüntülenme oranına sahip.

Ücretsiz Job-Angel uygulamasını kullanmaya başlayan üyelerden yüzde 40’ı ABD, Birleşik Krallık, Almanya, İspanya, Portekiz, Meksika ve Güney Afrika’da yaşayan yabancı uyruklu kişilerden oluşuyor.  Uygulamanın Türkiye’de en fazla kullanıldığı iller arasında ise, İstanbul, Ankara ve İzmir başı çekiyor. Android uygulamasını indiren erkeklerin çoğu 25-45 yaş arasında, kadınlar ise 23-35 yaş arasında.

 

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*