11 Aralık 2018

İstanbul Bilgi Üniversitesi E-Ticaret Günleri Başlıyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen E-Ticaret Günleri etkinliği 14 Nisan’da başlıyor.

Toplam 7 hafta sürecek olan etkinlik İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral kampüsünde Cumartesi günleri 11:00 – 18:00 saatleri arasında herhangi bir katılım ücreti bulunmadan gerçekleşecek.

Kurucumuz Ahmet Kırtok ve değerli yazarlarımız Hakan Erdoğan, Volkan Kırtok ve Uğur Özmen’in konuşmacı olarak katılacağı etkinlikler, ülkemizde yaygınlığı hızla artan ve bizleri sevindiren e-ticaret etkinlikleri arasında önemli bir yer tutacağa benziyor.

Doğru katılımcılara içeriği zengin seminerler sunma misyonu ile yola çıkan Bilgi Üniversitesi, e-ticaret alanında bir networking kapısı olmayı da hedefliyor. 60 kişilik sınıflarda gerçekleşecek olan etkinlik, ücretsiz olsa da, sadece e-ticaret konusunda belli bir bilgi birikimine sahip olan katılımcıları kabul ediyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü tarafından organize edilen etkinlikte adım adım e-ticaret proje yönetiminden, internette reklam modellerine; private shopping ve fırsat sektöründen, sosyal medya pazarlama ve web sitesi yazılım bilgilerine e-ticaret alanını ilgilendiren pek çok farklı konu işlenecek.

Etkinlik esnasında aynı zamanda ülkemizin private shopping sektörü devlerinden Markafoni tesislerine 2 saatlik bir gezi de düzenlenecek. Etkinlik yetkilileri bu gezide E-Ticaret Günleri katılımcılarının bir e-ticaret şirketinde sipariş işlemi gerçekleştikten sonra hangi süreçlerin yaşandığını, Markafoni tesislerinde kullanılan teknoloji ve lojistik ağını yakından inceleyebileceklerini belirterek, etkinliğin e-ticaret konusunda yararlı bir kaynak olacağına inandıklarını ekliyorlar.

E-Ticaret günleri detaylı program ve katılım bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. EBetul der ki:

    Programı internet aracılığıyla izleme,dinleme şansımız olsa ne güzel olurdu..
    Böyle bir imkan olabilir mi?

  2. Murat Karademir der ki:

    http://eticaretakademi.org dan bilgilere bakabilirsin

Fikrini söyle

*