18 Kasım 2018

İstanbul E-Commerce Meetup Önümüzdeki Hafta 1 Yaşını Kutluyor

prysinc-segmentify-istanbul_ecommerce_meetup-eticaretKonuk yazarımız Prisync Satış Müdürü Kadir Sürer e-ticaretin önemli temsilcilerini buluşturan yeni etkinliği bizzat duyurmak istedi. Biz de EticaretMag’in buna en uygun platform olduğunun bilinciyle sayfalarımızı güncel duyuruya açtık:

“Tam bir yıl önce e-ticarete gönül vermiş küçük bir ekip tarafından kurulan İstanbul E-Commerce Meetup grubu bugün 1500’ü aşkın üyesiyle Türk e-ticaret ekosisteminin en büyük ve en etkin gruplarından biri oldu.”

Grubun aylık ve ücretsiz düzenlenen buluşmalarında Ebebek, Avansas, Joker, Tazedirekt, Lidyana, Evmanya gibi çok sayıda önemli e-ticaret firmasından tecrübeli isimler yer aldı ve katılımcılarla renkli sohbetler eşliğinde samimi bir ortamda hikayelerini paylaştı.

Istanbul E-Commerce Meetup grubu kuruluşunun ve ilk düzenlenişinin 1. yılını kutlamak üzere 7 Mart Pazartesi saat 19.30’da 12. etkinliğini düzenliyor ve bu etkinlikte Türk e-ticaret pazarının en önemli oyuncularından önemli isimleri bir araya getiriyor.

7 Mart’ta Şişli’deki Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi’nde düzenlenecek olan etkinliğe katılacak isimler:

 • Hepsiburada.com’dan Gökhan Besen,
 • N11.com’dan Bora Işık,
 • Gittigidiyor.com’dan Özlem Dönmez şeklinde.

Etkinlik ekibinin buluşmadaki en değerli sürprizi ise 12. buluşmaya katılan firmalara ve girişimcilere sunulmak üzere derlenmiş olan ve toplam değeri 30 bin TL’yi bulan kredi ve abonelik hediyeleri. Bunlar ülkemizin önemli yazılım firmalarının armağanı. Listede yer alan firmalara gelince:

 • Prisync
 • Segmentify
 • Paraşüt
 • ACL Teslim
 • Radore
 • Sendloop
 • Kobimaster
 • ReklamNative
 • IdeaSoft
 • Mapplico
 • Netmera
 • Smart Moderation

Etkinlik ekibinde yer alan, Prisync Kurucu Ortaklarından Neslihan Şirin Saygılı etkinliğin geldiği noktayı ve hedeflerini şu şekilde özetliyor: “Istanbul E-Commerce Meetup grubunu ilk kurduğumuz günkü sinerji, bugün gelinen noktada artarak devam eden katılım ve etkileşimle sürüyor. Her buluşmamızda katılımcıları değerli tecrübelerini paylaşabilecekleri ve e-ticarete ilişkin sorularını yanıtlayabilecek olan farklı sektörlerden tecrübeli konuklarla ağırlıyoruz. 1. yıldönümümüzdeki etkinlikte de Hepsiburada, n11 ve Gittigidiyor’dan değerli dostlarımız bizlerle olacak.”

Girişimci için yeni network fırsatı

12. buluşma dahilinde katılımcılara ücretsiz abonelik sunacak firmalardan Segmentify‘ın Kurucu Ortaklarından ve yine Istanbul E-Commerce Meetup grubundan Murat Soysal da etkinlik kapsamında ilk kez düzenlenen hediye planıyla ilgili görüşlerini şu şekilde açıkladı: “Küresel e-ticaret pazarına baktığımızda, gelişmiş pazarların yalnızca yüksek yatırımlar almış ve yoğun operasyonlarla yürütülen firmalardan ibaret olmadığını görüyoruz. Aslında bu ekosistemlerin önemli bir parçası da pazara akıllı çözümler sunan Prisync, Segmentify ya da Paraşüt gibi firmalardan oluşuyor. Bu etkinlikte aynı zamanda hediye abonelikler ve krediler sunan firmalardan birini temsil ediyoruz ve Istanbul E-Commerce Meetup grubu olarak bir amacımız da pazarda bu tür oyuncuların varlığını ön plana çıkarıp dinamik ve canlı bir ekosistem yaratmaktır. ”

7 Mart Pazartesi saat 19.30’da başlayacak etkinlik, e-ticaret severler açısından hem Hepsiburada, n11, Gittigidiyor gibi firmaların hikayelerine ve hedeflerine yönelik bir perspektif sağlayacak hem de konuşmalar sonrasında gerçekleşen network oturumunda, girişimciler ve hepsi de birbirinden önemli firmalara değerli bağlantı kurma fırsatı sunacak.

Tüm e-ticaret severleri 7 Mart Pazartesi saat 19.30’da Şişli’deki Koç Üniversitesi İnkübasyon Merkezi’nde gerçekleşecek olan 12. Istanbul E-Commerce Meetup’a bekliyoruz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*