21 Kasım 2018

İstanbul’a 3 Gün Dondurma Bedava

3 gün dondurma - Kopya

Yaklaşık 200 çeşit günlük ihtiyaç ürününü 7/24 istenilen noktaya ortalama 10 dakikada getiren akıllı telefon uygulaması Getir, İstanbul’da farklı bir kampanyaya imza atıyor. Algida ile birlikte düzenlenen kampanyada, Getir kullanıcıları 3 gün boyunca 15 TL’lik Algida dondurmayı bedava alacak. 26 Ağustos Çarşamba günü başlayan kampanya Cuma günü bitiminde son bulacak.

Mobil uygulamanın iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebileceğinin altını çizen Getir kurucusu Nazım Salur, Getir deneyimini İstanbul’da yaşayan tüm kullanıcılarla paylaşmak istedikleri için böyle bir kampanyaya imza attıklarını belirtti.

Salur; “Getir, müşteri alışkanlıklarını tamamen değiştirecek. Tüm İstanbul’la tanışmak için böyle bir kampanyaya imza attık. Algida ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle Getir kullanıcılarına 50 bin adet dondurmayı 3 gün boyunca 13.00-24.00 saatleri arasında bedava dağıtıyoruz” dedi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Sürekli kuryeler meşgül birazdan deneyebilirmisin deniliyor Fikir güzel ancak altyapı oluşmamış sanıyorum.

  2. Kesinlikle ortalama 10 dk da gelmiyor. Bugün sipariş verdik 8 dk da geleceği yazıyordu 55 dkdır hala gelmedi. Hesabımdan para çekildi ama hala sipariş gelmedi.

Fikrini söyle

*