16 Kasım 2018

iyzico, WordPress Tabanlı Siteler İçin WooCommerce Eklentisi Yayınladı

iyzico woocommerce eklentisi
Mayıs 2013’ten beri,e-ticaret sitelerine sanal POS hizmeti sunan iyzico, dün bloğunda, WordPress tabanlı e-ticaret şirketlerine sanal pos hizmeti sunmak için WooCommerce eklentisi yayınladıklarını duyurdu.

Özellikle yeni kurulan veya küçük ölçekli firmalarca yaygın olarak tercih edilen WordPress tabanlı internet siteleri kolay bir kullanıma sahip; ancak WooCommerce sisteminde ödeme almaya başlamak zahmetli bir iş olabiliyor ve bankalarla anlaşma sürecinin uzun olması nedeniyle sanal POS hizmeti almak ve satış yapmaya başlamak için beklemek gerekiyor.

iyzico, WooCommerce eklentisi ile internet sitelerinin 48 saat içinde ödeme almaya başlamasını sağlıyor. Şirketler, bu eklentiyle beraber sanal POS başvurularının bekleme aşamasındayken internet üzerinden satış gerçekleştirerek işlerini aktif tutabilecekler. iyzco’nun WooCommerce eklentisini buradan indirebilirsiniz.

Müşterilerine Master Card, Visa’lı kredi kartlarının yanı sıra banka kartları ve PayPal ile de ödeme sağlayan iyzico’nun online alışveriş mağazalarından işlem başına aldığı komisyon bedeli ise %2,95 olarak belirtiliyor. iyzico, ödeme sistemleri alanında hizmet veren iyzi payments’ın ilk servisi olduğunu da hatırlatalım.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Çok iyi. WordPress’in gücü, woocommerce temalarının kullanışlılığı ve ödeme çözümleri…
  Gayet başarılı ilerliyor ve çoğu paket yazılımdan çok daha kaliteli şekilde ilerliyor

 2. Bence de böyle giderse payU yu geçer. PayU destek konusunda başlangıç ve orta seviye webmasterlara çok uzak ki asıl hedef kitle budur bence

 3. Hakan Yılmaz der ki:

  Bir de klasik asp desteği olsa iyi olurdu. Örnekleri çalışmıyor.

  • iyzico der ki:

   Hakan Bey merhaba, size yardimci olmaktan mutluluk duyariz. Talep veya sorularinizi support@iyzico.com adresine iletebilirseniz, destek ekibimiz gerekli bilgi ve cozumu hizlica sunacaktir. Iyi gunler dileriz.

 4. Alper Kaynarkan der ki:

  Turker, bence payu farkli bir kulvarda yarisiyor. Referanslarina,taksit yapabildigi kartlara, banka kampanyalarina bakarsan anlarsin. Havayolu sirketleri diyorlar. Iyzico’nun yoneldigi boy isletmelerin cirolari yok Turkiyede. Payu seviyesine gelebilmelerine daha cok var. bu arada tek cekim 2,95 cok pahali (1,40 aliyoruz
  biz)

 5. Bizdende Yeni Türk Lirası eklentisi gelsin 🙂

  http://wordpress.org/plugins/woocommerce-tl-birimi/

Fikrini söyle

*