17 Kasım 2018

iyzico 2 Yılda 10.000 Kayıtlı Üye İşyerine Ulaştı

İki yılda 5,4 milyon TL yatırım alan ve ortaya koyduğu performansla geçtiğimiz seneye oranla aktif üye iş yeri bazında % 400 büyüme sağlayan iyzico; iyziconnect, iyzicollect çözümleri ve kredi kartı saklama gibi farklılaşan yenilikçi hizmetleriyle e-ticaret sektöründe önemli bir boşluğu doldurarak 10.000 kayıtlı üye işyerine ulaştı.

Türkiye’de 12’si banka, 10’u da alternatif ödeme metodu olarak 22 ödeme sistemi ile entegre olan iyzico, tek tıkla ödeme, uygulama içi ödeme, fraud (sahtecilik) kontrolü, marketplace çözümü gibi çok sayıda hizmeti sunarak, her ölçekten e-ticaret şirketine ödeme sistemlerinde ihtiyaç duyacağı her aşamada çözüm yaratıyor.

Barbaros Özbugutu

Barbaros Özbugutu

iyzico CEO’su Barbaros Özbugutu şunları söyledi: “Aldığımız yatırımlarla birlikte altyapımızı ve insan kaynaklarımızı güçlendirirken, e-ticaret sektöründe ödeme alanında yenilikçi ve fark yaratan çözümler ortaya koyarak önemli kazanımlar sağladık ve bu büyüme hızına ulaştık. 28 kişilik genç ve dinamik ekibimizi daha da güçlendirerek, 2015 yılında aynı ivmeyle büyümemizi sürdürüp ödeme sistemleri sektöründe öncü konumumuzu güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Barbaros Özbugutu’nun online ödeme sistemlerinin büyümesi açısındaki diğer yorumlarını öğrenmek için aşağıdaki makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Özbugutu: Alternatif Ödeme Sistemlerinin Pazar Payı Birkaç Yıla Artacak

Özbugutu: ”Pazarın Büyümesi İçin Alternatif Ödeme Sistemlerinin Entegre Edilmesi Gerekiyor” [Röportaj]Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Batur der ki:

    Yeterince büyüdüklerini düşünüyor olmalılar ki, üye işyeri başvurumuza cevap bile vermediler. ipara, payu ve iyzico ile eposta ve kendi sitelerindeki destek bölümünden görüşme başlattık. İlk mailden sonra bir daha yanıt alamadığımız iyzico oldu. Kendi kendilerini elediler. ipara ve payu ise neredeyse 10 gün süren ve onlarca epostamıza bıkmadan cevap verdiler. tam payu ile anlaşma yapacaktık ki gönderdikleri teklif mektubunda dolambaçlı anlatımla ödemeleri 1 ay sonra yapacaklarını görünce payudan vazgeçip ipara ile anlaştık. şuan ipara ile çalışıyoruz. Şimdilik bir sorum yok çok memnunuz. İyzico ise görünen yüzüne bakarak en çok çalışmak istediğimiz ödeme sistemiydi.

Fikrini söyle

*