13 Kasım 2018

İyzico Üye İşleri İçin En Yeni Mobil Uygulamasını Kullanıma Sundu

iyzico-eticaret-üye_işleri-online_ödeme - KopyaSunduğu yenilikçi çözümlerle e-ticaret alanında faaliyet gösterenlerin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde ödeme almasını sağlayan iyzico, üye iş yerlerine büyük esneklik sağlayacak yeni mobil uygulamasını kullanıma sundu. iyzico mobil uygulaması ile kullanıcılar ödemelerini istedikleri yerde ve zamanda kontrol edebilmenin yanı sıra iade ve iptal gibi operasyonel işlemleri de yapabilecek.

İlgili yazı: Türkiye’de Online Müşteri Sayısı 8 milyon ve Pazar Yılda %30 Büyüyor

iyzico’nun yeni mobil uygulaması ile üyeler akıllı cihazlarından iyzico kontrol paneline erişim sağlayabiliyorlar. Google Play ve AppStore’da yer alan iyzico mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar, tüm işlemleri kontrol edebilmelerinin yanı sıra yapılan ödemeleri istedikleri şekilde filtreleyebilip tek tek işlemlerin tüm detaylarını görebiliyorlar. Ayrıca uygulama üzerinden ödeme iptali ve iadesi gibi operasyonel işlemler de yapılabiliyor.

Türkiye’de 26 binin üzerinde kayıtlı üye iş yerine sahip olan iyzico, yeni mobil uygulaması ile birlikte e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin yükselen mobil trendine ayak uydurmaları için önemli bir adım da atmış oldu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*