16 Aralık 2018

J.Crew FiftyOnela Dünyaya Açılıyor

Markaların uluslararası kargo hizmetlerini sağlayabilmeleri adına kurulmuş olan uluslararası kargo firması FiftyOne, son atağını ABD’nin en büyük ve lüks giyim markalarından biri olan J.Crew ile anlaşarak yaptı.

FiftyOne ile işbirliğinin ardından J.Crew, daha önce 27 ülke ile sınırlı olan uluslararası online satış ve kargo hizmetini 107 ülkeye çıkarıyor.

Uluslararası kargo hizmetini yaygınlaştırmak adına 30 Nisana kadar ücretsiz çift yön kargo ve vergisiz satış hizmeti sunacak olan firma, FiftyOne’ın ülkelerin para birimlerinde satış sunabilme hizmetinden de yararlanarak 41 farklı para birimi ile satış yapabilecek.

Kısa bir süre önce Kanadalı rakibi BorderFree’yi satın alan FiftyOne, aralarında Macy’s, Gap ve Bloomingdales’in de bulunduğu oldukça büyük markaların ülkemiz de dahil olmak üzere uluslararası kargo hizmetini yürütmekte.

J.Crew, Asya, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu’da pek çok ülkeye online satış yapmaya başlayacak. Firma Türkiye sitesinde TL ile satış imkanı da sunuyor.

Özellikle büyük markaların uluslararası online satışların katkısını farkederek bu hizmetlerini giderek geliştirmesi ile, yerel e-ticaretimizin hem kendi aralarında hem de uluslararası markalarla rekabete başlamaları kaçınılmaz görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*