19 Aralık 2018

J.C. Penny ve Esquire’dan Online Erkek Giyim Sitesi

ABD’de orta sınıfa hitap eden zincir giyim mağazası J.C. Penny, ünlü erkek dergisi Esquire ile birlikte tam fiyatlı lüks bir online erkek giyim mağazası açtı.

Cladmen.com adı ile yayına giren sitede, Esquire’dan içerik anlamında yardım alacak olan J.C. Penny, sitenin 25-54 yaş aralığındaki erkekleri hedeflediğini belirtti.

ABD’de 50 eyalette 1107 mağaza ile hizmet veren J.C. Penny’nin yeni sitesinde ortalama bir ürünün 185 dolar civarlarında olacağı belirtiliyor.

Esquire dergisi editörlerinin stil ipuçları ve durumlara göre uygun kıfayet seçimi konusunda yazılarını paylaşacakları Cladmen.com sitesinde tüketiciler editörler tarafından paylaşılan kıyafetler komple ya da parça parça satın alabilecekler.

Kısa bir süre önce tam fiyatlı erkek online giyim mağazası Park & Bond’u yine bir erkek magazini olan GQ ile işbirliği içerisinde çıkarmaya başlayan Gilt Groupe de, aynen J.C. Penny’nin yapmak istediği gibi, dergi editörlerinin seçimlerini yayınlayarak satışa sunuyor. Gilt Groupe, oldukça yüksek fiyatlı ürünlerin satıldığı Park & Bond’un satışlarından memnun olduklarını belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*