15 Kasım 2018

Jeff Jarvis: “İnternetin Gerçekten Ne Olduğunu Anlamamız 100-150 Yıl Alacak” [Video Röportaj]

Digital Age Summit 14 etkinliğinde The Gate London Ajans Başkanı Dave Trott, “Yaratıcılık Yırtıcı Düşünmektir” başlıklı bir sunum gerçekleştirirken, The Coca-Cola Company İnteraktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey interaktif pazarlama stratejileri üzerine görüşlerini katılımcılarla paylaştı. Nielsen Neuro, Tüketici Nörobilim Danışmanı ve  Kognitif Nörobilim dalında PhD sahibi Dr. Jane Leighton ise beyin dalgaları sanılanın aksine pazarlamada çok önemli olduğuna dair bilgi verdiği video röportajı ile EticaretMag üzerinde yer aldı.

Online haberler, blogging, yeni iş modeli araştırmaları, girişimci gazetecilik eğitimleri konusunda ulusallaşmış bir medya ve yeni medya uzmanı olan Jeff Jarvis ise internetin medyadaki yeri hakkında bilgiler verdi ve izleyicilere farklı bakış açıları sundu.

Konuşma sonrası gerçekleştirdiğimiz röportajda, bir eğitmen olmanın kendisi için en büyük avantajının genç, taze beyinlerle birlikte çalışmak olduğunu dile getiren Jarvis, “Sonunda ne olacağını görmek için çok yaşlıyım. Eğer Google’ın takvimine bakarsanız internetin gerçekten ne olduğunu anlamak için 100-150 yıl alacağını göreceksiniz. Fakat bu muhteşem sürecin başında burada olmak inanılmaz bir şey” diyerek internete bakış açısını ortaya koyuyor.

Jeff Jarvis ile yaptığımız video röportajı aşağıda bulabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Bir gün gelecek, diyeceğiz ki; eskiden gazeteler vardı elimize alır şöyle koltuğa oturur, okurduk, bir taraftan çayımızı yudumlarken, nerde o eski günler..

Fikrini söyle

*