16 Aralık 2018

Jessica Alba Doğa Dostu Bebek Ürünleri Start-Up’ıyla E-Ticarete Giriyor

Ünlülerin hızla gelişen online ticaret sektörüne ilgi duydukları bir gerçek.

Ashton Kutcher, Justin Timberlake, Kim Kardashian gibi ünlü isimlerden sonra, iki çocuk annesi Amerikalı aktris Jessica Alba da online ticaret sektörüne atıldı.

Biri 4, diğeri 1 yaşında iki kızı olan Alba, çocuklarına doğaya dost ve sağlıklarına zarar vermeyecek ürünler barındıran bebek bezi bulmakta duyduğu zorluktan yola çıkarak, doğaya zararlı ürün içermeyen, bunun yanı sıra bebeklerin ciltlerinde alerji gibi hastalıklara yol açmayacak oldukça yumuşak içeriğe sahip bebek bezleri ve farklı bebek ürünleri satan Honest Company‘i kurdu.

Online satışlarını son zamanların gözde methodu aylık standart paket gönderimi ile yapacak olan Alba, doğaya ve bebek cildine dost aylık bebek bezi paketini 74.95$, içerisinde bebek şampuanı, sabun, deterjan ve bebeklere özel vücut losyonunun bulunduğu gereksinim paketini ise 35.95$ olarak satışa sunacak.

Ürünlerin içerikleri konusunda oldukça şeffaf bir yapıya sahip olacaklarını da belirten Alba, bebekleri için kullandıkları ürünlerin çoğunda içerik bilgilerinin eksik olduğunu, firmalardan bu konu hakkında bilgi talep ettiğinde ise detaylı yanıtı hiçbir zaman alamadığını açıkladı.

Alba firmasının adını Honest yani güvenilir koymasının sebebinin de bu şeffaflık olduğunu ekledi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*