16 Kasım 2018

Aylık Ayakkabı Gönderim Sitesi JustFab Almanya ve Kanada Yolunda

Üyelerine küçük bir stil testi yaparak aylık ayakkabı ya da çanta gönderimi yapan üyelik usulü çalışma sürdüren ABD merkezli e-ticaret sitesi JustFabulous, yayına başlamasının 2 senesini doldurur doldurmaz yurtdışı planlarını sıkıya alıyor.

Sitedeki her ürünü 39.95 dolara satan firma, kalitesinin Nine West ve Steve Madden benzeri olduğunu, fakat üretici firmalarla direk çalışmaları dolayısıyla fiyatlarını düşük tutabildiklerini açıklıyor.

Geçtiğimiz Eylül ayında 33 milyon dolar yatırım alarak 2012’de uluslararası genişleme politikası izleyeceklerini açıklamış olan firma, bu seneye özel hedef rakamları ile de şaşırtıcı büyüme hızını ortaya koyuyor.

Bu seneyi 100 milyon dolar üzerinde bir ciro ile tamamlamayı hedeflediklerini açıklayan JustFab, ilk uluslararası açılımlarının Almanya ve Kanada olacağını belirtiyor.

2 senede 6 milyon üyeye ulaşan firma, 2011 başından sonuna kadar cirolarındaki %50 artışa dikkat çekerek, her ay 200.000 çift ayakkabı ve çantayı üyelerine kargoladıklarını paylaşıyor.

JustFab Almanya ve JustFab Kanada siteleri ile beraber firma, kullanıcılarının satın aldıkları ürünlerin resimlerini yükleyip diğer üyelerden stil tavsiyeleri alabilecekleri oldukça sosyal bir alışveriş platformu kurmayı hedeflediklerini ifade ediyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*