16 Kasım 2018

Kahveniyarat.com: Kullanıcıların Kendilerine Özel Kahve Harmanlamalarını Sağlıyor

kahveniyarat
Kullanıcılara kendilerine özel kahve harmanlamalarını sağlayan Kahveniyarat.com, Türkiye’deki dikey e-ticaret girişimleri arasına katıldı. Site üzerinde yer alan kahve çeşitleri arasında kullanıcılar diledikleri kadar seçerek kendi damak tatlarına göre bir harman yapabiliyorlar.

Dünyanın farklı yerlerinden gelen kahve çeşitlerini Türkiye’deki kullanıcılara sunan girişim, bu kahvelerin nasıl karıştırılacağını, öğütüleceğini ve nasıl paketleneceğini kullanıcıların isteğine göre yapıyor.

Site üzerinde kullanıcılar üç adımda kahvelerinin siparişlerini verebiliyorlar. İlk adımda 6 farklı kahve tipi arasından kullanıcılar, hangi kahveden kaç gram istediklerini seçiyorlar. İkinci adımda ise kahvenin öğütülme biçimi seçiliyor. Burada tam çekirdek, French Press, filtre kahve makinesi, espresso makinesi ve Türk kahvesi seçeneklerinden birini seçebiliyorsunuz.

Son adımda ise kullanıcılar kahvelerinin paketlerinin tasarımını site üzerinde yer alan şablonlardan seçebiliyorlar ve dilerlerse kahvelerine hediye notu ekleyebiliyorlar.

7 yıl Almanya’da kendi kahve mağazasını işleten Aykut Gürkan’ın Türkiye’ye dönmesinin ardından Gürkan’ın dijital ajans sahibi Serkan Arı ile tanışmasıyla ortaya çıkan Kahveniyarat.com fikri, 2013 yılında kuruldu ve Ocak 2014’ten itibarende kullanıcılara hizmet vermeye başladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Site ismi tasarımı çok güzel. Bunun yanına hazır kahveler,kahve makineleri de eklenebilir. Başarılar diliyorum.

  2. Bir başka yerde daha yorum yaptım, sadece site tasarımı değil, sitenin kullanımı, alışveriş süreci de gayet iyi tasarlanmış. Daha sonradan tekrar baktığımda belki de gözüme batan tek şey son aşamada ürünümün üzerine bir görsel/grafik seçmek zorunda kalmak oldu. Belki sadece isim vermek yeterli olabilir.

Fikrini söyle

*