18 Kasım 2018

Kapıda Kredi Kartına Taksit ve Parçalı Ödeme Devri Başlıyor

2007 yılından beri faaliyet gösteren Hızlıal.com, tüketicilerin karşısına yepyeni bir uygulama ile çıkıyor.

Sitesinden alışveriş yapan kullanıcılara 29 farklı kategoride ve 300.000’i aşkın ürün çeşidi ile hizmet sunan firma, kapıda kredi kartı ya da parçalı ödeme seçenekleri ile tüketicilerin ödemelerini oldukça kolaylaştırmayı hedefliyor.

Site üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların ‘Kapıda Ödeme Seçeneği’ni seçerek yararlanabilecekleri hizmette, tüketiciler kargolarını getiren Hızlıal.com görevlisine sitede seçtikleri kampanya ve taksit opsiyonunu belirterek, ister tek çekim, ister nakit, isterlerse de taksitle ödeme yapabilecekler.

Firma, yeni başlattığı farklı bir hizmet olan ‘Parçalı Ödeme’ sistemi ile ise, site kullanıcılarına kredi kartlarının limit ve hesap kesim tarihi gibi sıkıntılardan dolayı, aynı ürünün farklı kredi kartları ile parçalı ödemesinin yapılabileceği, ya da bir kısmını kredi kartı, bir kısmının nakit ya da havale gibi yöntemlerle ödenebileceği bir hizmet sunuyor.

Firma yetkilileri, kapıda ödeme seçeneklerinin ilk olarak İstanbul’da başlatıldığını, kısa bir zaman içerisinde ise tüm Türkiye’ye yayılacağını belirtiyorlar.

Hızlıal.com, yeni başlattığı ödeme kolaylıkları ile taksiti ve ödemeyi olabildiğince ertelemeyi seven tüketicileri oldukça mutlu edeceğe benziyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Gülbin Çoruh der ki:

    Üstelik tüm ürünlerde kargo 2 TL.

  2. Kapıda ödemeyi İstanbul dışına da lojistik firmalarının desteği ile yayabilmek mümkün. Lojistik firmasının halihazırda kullandığı POS cihazları içerisine, işyeri (bu durumda HızlıAl) tanımlı parametreleri yüklenir. Ödeme esnasında müşteri POS cihazı üzerinden gireceği numara ile ilgili işyerinin tanımlı parametrelerini çağırır ve o koşullar ile ödeme yapar. İlgili tutar işyerinin hesabına, hizmet komisyonu da lojistik firmasının hesabına geçer. (Hepsiburada sip no girilirse, Hepsiburada’nın ödeme koşulları tanımlanır POS’ta)

    Yakın zamanda bankalar ve lojistik firmalarının devreye alacağı bu entegrayonla tek POS üzerinden tüm işyerlerine hizmet verebilecek firmalar. Alışveriş yapmaya korkan kesimi eko-sisteme dahil edeceği gibi cirolara da olumlu yansıyor olacak.

    HızlıAl’ı öncü tutumundan dolayı kutlamak lazım.

  3. Taksitli ödeme seçeneği artık günümüzün başlıca ödeme yöntemlerinden biri haline geldi. Özellikle e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan kullanıcılar, ürün fiyatlarını karşılaştırırken bunun haricinde peşin fiyatına taksit veren siteleri de aramaktadır. Ve bu kriter tüketicinin alışveriş yapmasını doğrudan etkilemektedir. Güzel bir uygulama…

Fikrini söyle

*