22 Kasım 2018

Kinguin’de Mobil Ödeme Dönemi Başlıyor

eticaret-mobil_ticaret-mobil_oyun-dijital_oyun-kinguin (2)Dünyaca ünlü dijital oyun mağazası Kinguin, Türkiye’deki oyunseverlere artık Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom üzerinden mobil ödeme imkânını da sunacak

Sunduğu cazip fiyatlar ve Türkçe müşteri destek hizmetiyle kısa sürede Türkiye’deki oyuncuların sevgisini kazanan Kinguin, mobil ödeme sağlayıcısı Fortumo ile işbirliğine giderek Türkiye’deki ödeme seçeneklerine mobil ödemeyi de ekledi.

Türkiye’deki operatörlerle işbirliği

Kullanıcılardan gelen talepleri değerlendiren Kinguin, kredi kartı olmayan veya alışverişlerinde kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen kullanıcılar için mobil ödemeyi de ödeme seçenekleri arasına ekledi. Böylelikle Türkiye’den alışveriş yapan kullanıcılar ödemeyi kendi GSM operatörleri üzerinden yaparak, alışveriş tutarlarını cep telefonu faturalarına yansıtabilecekler.

Kinguin’in Küresel Genişlemeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Faheem Bakshi, yeni ödeme seçeneğiyle ilgili olarak şunları söyledi: “Kullanıcılarımızın, GSM operatörleri üzerinden ödeme yapma yönünde talepleri oldu. Biz de bu taleplere yanıt vermek ve kullanıcıların ödeme yaparken kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak için Fortumo ile işbirliğine gittik. Artık kullanıcılarımız en cazip fiyatlı oyunları cep telefonları üzerinden de alabilecekler.”

Türkiye’deki oyun severlere kolaylık

Türkiye’deki oyunseverler hâlihazırda kredi kartı ve banka havalesi yanında GPay E-pin, GPay Havale ve GPay Mobil Ödeme gibi bilinen pek çok ödeme seçeneğini kullanarak Kinguin’de ödeme yapabiliyorlar. Yeni dönemde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom üzerinden ödeme yaparak, alışveriş tutarlarını cep telefonu faturalarına yansıtabiliyor olmak Türkiye’deki oyunculara kullanım kolaylığı ve daha fazla güvenlik sağlayacak. Binlerce oyuna ve CS:GO skin’ine cazip fiyatlarla sahip olmak için hemen Kinguin.net adresini ziyaret edebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*