15 Kasım 2018

Kırtasiye Malzemeleri Satan Online Alışveriş Siteleri

Vaktimizin çoğunluğu geçirdiğimiz ofislerde ve öğrencilerin günlük çalışma hayatında verimli olarak çalışabilmesini adına bu haftaki liste yazımızda ” Kırtasiye Malzemeleri Satan Online Alışveriş Siteleri“ne yer verdik.

Aşağıda kırtasiye alanında alışveriş yapabileceğinizi düşündüğümüz “Kırtasiye Malzemeleri Satan Online Alışveriş Siteleri”ni bulabilirsiniz. Yenilerini eklemek isteyenler de yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Avansas.com

avansas.com
Avansas Ofis Malzemeleri Ticaret A.Ş.’nin online mağazası olan Avansas’ta İstanbul içi alışveriş tutarı 30 TL olan siparişlerinizde herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Fakat İstanbul dışı alışverişlerinizde ise 250 TL ve üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. İstanbul içi 09.00-17.00 arasında verilen siparişler şirketin kendi araçlarıyla size ulaştırılıyor. Satın aldığınız ürünleri koşulsuz bir şekilde 30 gün içinde iade edebilirsiniz.

Garantiofis.com

garantioffice.com
2000 yılından beri hizmet veren Garanti Ofis’te, ofisiniz için kırtasiye ürünlerinden temizlik ürünlerine kadar 10.000’i aşkın ürün çeşidini bulabilirsiniz. İstanbul içinde yapacağınız alışverişlerde herhangi bir kargo ücretinin alınmamasının yanı sıra, havale ve Eft ile yapacağınız ödemelerde %3 indirim uygulanıyor.

Hakikatkirtasiye.com

hakikatkirtasiye.com
Selam Sanal Mağazacılık Kitap Kırtasiye Malzemeleri Ticaret Ltd. Şti.’nin online mağazası Hakikat Kırtasiye‘de 100’e yakın marka bulunuyor. 100 TL üzeri alışverişlerde herhangi bir kargo ücreti alınmıyorken, ödeme yaptığınız tarihten itibaren 1-3 iş günü içerisinde ürününüz kargoya veriliyor. Ayrıca satın aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren 30 iş günü içerisinde şirket tarafından düzenlenen fatura ile iade edebilirsiniz.

Kirtasiyealisveris.com

kirtasiyealisveris.com
Sanatsam Sanatsal Kırtasiye markası olan Kırtasiye Alışveriş’de 30’a yakın marka bulunuyor. Hızlı gönderim olarak belirtilen ürünler dışında vereceğiniz siparişler, çalışma saatleri içerisinde şirkete ulaşırsa 3 iş günü içerisinde kargo şirketine veriliyor. Ayrıca almış olduğunuz ürünlerin paketini açıp, kullanmadığınız takdirde teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde iade edebiliyorsunuz. Şirketten kurumsal ve toplu alımlarınız için özel fiyat isteyebilirsiniz.

Kirtasiyeavm.com

kirtasiyeavm.com
Kırtasiye Avm Ofis Kırtasiye Bilgisayar Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin online mağazası olan Kırtasiye Avm’de 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Bunun yanı sıra aynı gün kargo seçeneği bulunan ürünler de sitede yer alıyor. Ayrıca alışverişlerinizde sipariş verdiğiniz ürünlerin hediye puanları toplamı kadar puan kazanabiliyorsunuz.

Notebookkirtasiye.com

Notebookkirtasiye.com
Onur Dış Ticaret ve Kırtasiyecilik Ltd. Şti.’nin online mağazası Notebook’un İstanbul genelinde 8 adet mağazası bulunuyor. 8 ana kategori altında 65 adet marka ile geniş ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz. Tüm yaptığınız alışverişlerde 6 taksit imkanının sunulmasının yanı sıra 8 iş günü içerisinde siteden almış olduğunuz ürünü iade edebilirsiniz.

Nt.com.tr

nt.com.tr
Yurtdışında 17 ve yurtiçinde 134 mağazası bulunan NT, 1999 yılından beri sektörde bulunuyor. Sitede kırtasiye ürünlerinin yanı sıra teknoloji ve kitap alanında da alışveriş yapabilirsiniz. Yurtiçinde yapacağınız alışverişler için 1 ile 5 gün teslimat süresi verilmekte.

Officemate.com.tr

Officemate.com.tr
2007 yılında kurulan Office Mate’de İstanbul ve Kayseri’de olmak üzere iki adet şubesi bulunuyor. Kaysei içi yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti alınmazken, 100 TL ve üzeri siparişlerinizde Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmeti sunuluyor. Kredi kartı ve kapıda ödeme hizmeti de sunan şirket, 30 bin farklı ürün ile kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Ofisegelsin.com

Ofisegelsin.com
Beka Grup Dış Tic. Ltd. Şti.‘nin markası olan Ofise Gelsin’de 150 TL üzeri alışverişlerinizde herhangi kargo ücreti alınmıyor. Siparişleriniz aynı gün kargoda olmasının yanı sıra, satın almış olduğunuz ürünleri teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ofix.com

ofix.com
Maya Mağazacılık Ltd. Şti.’nin çatısı altında kurulan Ofix’de bonus kart kullanıcılarına 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL bonus kazanma şansı bulunuyor. Vereceğiniz siparişlerde gönderim aşamasında hediye paketi talep edebiliyorsunuz. Ayrıca vermiş olduğunuz siparişin onay işlemini takip eden 3 iş günü içerisinde, “hızlı sipariş” opsiyonuna sahip ürünler için ise 1 iş günü içerisinde kargoya teslim ediliyor.

Tahtakalehobi.com

tahtakalehobi.com
1980 yılında faaliyetine başlayan Tahtakale Hobi Sanatsal ve Kırtasiye Malzemeleri şirketinin, 2004 yılında kurulan online mağazası Tahtakale Hobi’de Türkiye’nin her yerine kargo ücreti 6,00 TL. Kapıda ödeme ile kagro ücreti ise 10 TL olarak fiyatlandırılmış. Sanatsal ve hobi malzemelerinin yanı sıra okul ve okul öncesi kırtasiye ürünlerini bulabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Tarafsız ve yararlı bir liste yapılmış, garantiofis.com’un site yöneticisi olarak, kendi adıma teşekkür ederim.

 2. Avansasın profesyonel yaklaşımı 1 adım öne çıkarıyor. Ofix ve garanti ofisin tasarımları oldukça hoş ve sektöre uygun. Belki garantiofis temadaki renkleri biraz kurcalasa, mavi ve gri tonlara kaydırsa biraz daha hoş olacak gibi ama 🙂
  Paylaşılan tüm siteler sektörün e-ticaret alanındaki başarılı girişimleri, güzel derleme olmuş tebrik ederim

 3. Gerçekten de çok yararlı bir site. officemate.com.tr site yöneticisi olarak, teşekkürlerimi sunar, başarılarınızın devamını dilerim.

 4. Kazım Köse der ki:

  Güzel bir çalışma olmuş, http://www.ofiseteslim.com u atlamışsınız yalnız, geçenlerde alışveriş yapma şansım oldu ve kademeli fiyat yapıları istanbul içi ücretsiz kargo seçenekleriyle sektörde iddalı olduklarını düşünüyorum. Adamlarda kırtasiyenin yanında gıda ve temizlik ürünleri de mevcut. İncelemekte, takip etmekte fayda var.

 5. Kırtasiye, Kırtasiyeciden Alınır..

  http://www.officemarkstore.com.tr

 6. Ozan Demir der ki:

  Kırtasiye, Kırtasiyeciden Alınır

  https://www.kirtasiyesepetim.com/

 7. Güzel bir Çalışma kutluyorum. Kırtasiye, Kırtasiyeciden Alınır..

 8. Ben kendi adıma ofis malzemeleri tedariğinde http://www.akalkurumsal.com.tr yi öneririm. Senelerdir ofisin tüm ihtiyaçlarını buradan karşılıyoruz profesyonellikleri ve işlerine hakimiyetleri sektörün çok ilerisinde. Ürün fiyatları oldukça uygun, hemen de teslim ediyorlar, ben memnunum gayet.

 9. Herkese Merhaba,

  Ofis tedarikte son günlerde gerçekten çok fazla yeni site eklendi. Çok etkin reklam firmalar var. Son zamanlarda kurumsal anlamda da başladığım logos ofisi öneririm,

Fikrini söyle

*