21 Kasım 2018

Kliksa.com’un Yeni Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan Oldu

Nevgul_Bilsel_Safkan
Sabancı Holding’in bir girişimi olan Kliksa.com’un yeni Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan oldu. 2005 yılından beri Sabancı Grup bünyesinde çeşitli görevlerde yer alan Safkan, Ağustos ayı itibariyle Kliksa.com’un yapılanması çerçevesinde göreve başlamıştı.

1993 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Safkan, 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamladı. Safkan, Superonline Finans Direktörlüğü ve Paxar Türkiye’de Finans ve BT Direktörlüğü görevlerini de üstlendi.

2005 yılında Sabancı Grup bünyesinde çalışmaya başlayan safkan, 2006 yılında Teknosa Finans Direktörlüğüne atandı ve 2009 yılında da Teknosa Finans Genel Müdür Yardımcılığı (CFO) görevini üstlenmişti. Safkan, bugüne kadar edindiği tecrübelerini bundan sonra Kliksa.com için kullanacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Çiğdem Karakoç der ki:

  Dilerim ilgili sitenin yeni yöneticisi önce satış sonrası memnuniyet hedefine yönelik bir şeyler yapmayı planlar zira şu anda bir haftadır yoğun bir stresle mücadele etmeye çalışıyor ve hiç bir biçimde site ilgililerine ulaşamayarak bir mağduruiyet yaşıyorum….!!!!

 2. ibrahim yilmaz der ki:

  Kliksa nin madurlar sayisi her gecen gun katlanmaktadir.
  Beceriksiz elemanlarin sayisinin arttigi dusunulmektedir.
  Umarim bu konu hakkinda yerinde gozlem yapma imkani bulabilirsiniz.

 3. Sevgi Özdikmen der ki:

  Tarih 13 Ağustos 2014 insana ” SA” adına güvendim, nasıl bir hata yaptım. dedirtmeyi başarıyor…

 4. mehmet sasaloglu der ki:

  Bu kadar rezillik olmaz. Bu kadar kepazelik olmaz. 20 gundur aldigim buzdolabi degismeyi bekliyor odamin ortasinda.Kartonlariyla beraber hemde.Bunlar nazik cumleler, icimden gecirdiklerimi siz dusunun artik.

 5. Mustafa Akd. der ki:

  sikayetleri okudum da, yaptigim tum siparislerde sorunsuz bir hizmet aldim. kliksa kesinlikle alisveris icin tercih edilebilir bir sitedir. tavsiye ederim

 6. Sevcan Kırıcı der ki:

  Merhaba,

  Türkiye’nin en kötü e-ticaret operasyonuna sahip site.
  Kliksa.com’dan bir alışveriş yaptım ve alışverişim hediyeydi. Ön yüzde teslimat ve fatura adresi için iki ayrı opsiyon sunulmuş olması sebebi ile fatura adresi ve teslimat adresini farklı olarak belirttim, çünkü siparişim hediyeydi. Maalesef fatura da ürünle birlikte teslimatın yapılacağı kişiye gönderilmiş. Çok merak ettim ve MT’yi aradım. “Önceden söyleseydiniz farklı adreslere gönderilirdi” diye belirtti. Maalesef ön yüzde neyi belirttiklerini bile bilmiyorlar. Madem muhasebe entegrasyonunda sadece 1 adres çekebiliyorsunuz benim fatura adresi olarak belirttiğim adrese ne gönderecektiniz çok merak ediyorum. Hediye aldığım kişiye karşı mahcup olmamın yanı sıra kliksa çalışanlarının ilgisizliği, bant kaydı gibi yanıtlar vermesi de çok can sıkıcı. Faturasız ürün gönderemeyiz bir açıklama olamaz. Sevk irsaliyesi diye bir şey var. Bence siz entegrasyonu bir daha kontrol edin ve doğru çalıştırın. Bir daha da kimseyi zor durumda bırakmayın.

 7. okan aksan der ki:

  kliksa sanırım sabancı kalite ve müşteri hizmetlerini zedeleyen tek kurum.
  internet sitelerinden yaptığım alışveriş şu an tüketici mah. aşamasına kadar geldi.
  umarım bu yaklaşım kapanmalarına neden olmaz.

Fikrini söyle

*