20 Kasım 2018

kliksa.com Stevie Awards’da 4 Ödüle Layık Görüldü

kliksa 2Sabancı Topluluğu online alışveriş platformu kliksa.com, iş dünyası ve Amerika’nın prestijli organizasyonlarından biri olarak öne çıkan Stevie Awards’da 4 ödül birden kazandı.

kliksa.com, dünya çapında başarılı profesyonel projelerin değerlendirildiği Stevie Ödülleri kapsamında, “Mobil Uygulamalar-Alışveriş” dalında Altın Stevie Ödülü’ne, “Yılın Girişimi-Müşteri Hizmetleri Sektörü” dalında Gümüş Stevie Ödülü’ne, “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” ve “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” dallarında ise Bronz Stevie Ödülü’ne layık görüldü.

Mobil odaklı

Konuyla ilgili bilgi veren kliksa.com Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan şunları söyledi: “Müşterilerimizin çeşitlenen ihtiyaçlarına her açıdan cevap verebilmek bizim açımızdan son derece önemli. Uluslararası iş dünyasının en önemli ödüllerinden birinde binlerce rakip arasından sıyrılarak 4 dalda ödüle layık görülmek bizi gururlandırdı. Bu başarı odak noktasında her zaman müşterinin yer aldığı özenli yaklaşımımız sayesinde elde edildi ve devamı da gelecek.”Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*