12 Kasım 2018

Kristal Elma’da Medya, Dijital ve Bölge Kategorileri’nin Ödülleri Verildi

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali Santral İstanbul’da düzenlenen açılış oturumuyla başladı. Bu yıl ‘Bring Back the Magic’ teması ile gerçekleştirilen Festival, yurtiçi ve yurtdışından 10 bini aşkın katılımcı ve 100’ün üzerinde fikir önderini buluşturdu.

Festivalin ilk gününde, 26. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Töreni’nin medya, dijital ve bölge kategorilerinde ödüller sahibini buldu. Üç ayrı kategori ve 37 dalda ödül verilirken Festival’in ikinci gününde de Film, Basın, Kampanyalar, Entegre Kampanyalar, Doğrudan Pazarlama, Uygulamada Mükemmellik kategorilerinde kazananlar belli olacak. Reklamcılar Derneği’nin Facebook sayfasında Bölge, Dijital ve Medya Kategorileri ve Büyük Ödülleri tam liste olarak yer alıyor.

Festivalin ilk gününde dünyanın en önemli dijital guruları arasında yer alan David Shing, global medya dünyasının en yenilikçi ismi Matt Seiler ve reklam sektöründe fark yaratan Dominic Grainger gibi önemli konuşmacılar sahne aldı. ‘Bring Back the Magic’ temasıyla gerçekleşen Festival’in ilk gününde 27 seminer ve panel gerçekleştirildi. Festival’in açılış töreninde Reklamcılar Derneği Başkanı Alper Üner, Lift Content Factory kurucusu Ömer Erdem ve Volkswagen PazarlamaMüdürü Çağrı Öztaş konuşma yaptı. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nin açılış konuşmasında Alper Üner, geçen yıl Festival’in çok başarılı olduğuna değinirken bu yıl ise 10 bini aşkın katılımcının beklendiğini belirtti. Ömer Erdem ise festivalin amacının yaratıcılığı onurlandırmak kadar, faydalı içerik sunmak olduğunu vurguladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*