18 Kasım 2018

Kristal Elma’nın 2. Gününde 8 Ana Kategoride Ödüller Sahiplerini Buldu

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali tüm hızıyla Santral İstanbul’da devam ediyor. 3 gün boyunca 120 konuşmacı ile 80 oturumun gerçekleşeceği festivalde ikinci günün sonunda düzenlenen ödül töreninde Film, Basın, Açıkhava, Kampanya, Entegre Kampanya, Radyo, Doğrudan Pazarlama, ve Uygulamada Mükemmellik ana kategorileri ile büyük ödüller sahiplerini buldu.

120 küresel yaratıcı liderinin katıldığı 80 oturumda, festivalin ikinci gününde; Thor, Avengers, Spiderman ve Avatar gibi filmlerin görsel efektlerine imza atan, Hollywood’un en güçlü yetenekleri arasında gösterilen Chris Edwards, görsel efekt dalında Gravity filmi ile Oscar Ödülü alan Framestore’un başkanı Jon Collins, Twitter’ın markalarla ilişkileri ve tüm stratejisini yöneten isim Josh Grau gibi önemli konuşmacılar sahne aldı.

Festivalin ikinci gününde, 26. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Töreni’nin Ana Kategoriler töreninde, sekiz kategoride 61 ödül dağıtıldı. 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali, üçüncü günün sonunda Gripin, Teoman ve Cem Yılmaz’ın katılımıyla düzenlenecek kapanış partisi ile son bulacak.

Kristal Ödül almaya hak kazananlar:

Hızlı Tüketim

  • Lowe İstanbul – OMO – Peri Masalları – Kubağa Prens – Kristal
  • TBWA\İstanbul – Vichy – Güneşlenen Outdoor – Kristal

Dayanıklı Tüketim

  • Leo Burnett İstanbul – Jeep – Beep – Kristal
  • TBWA\İstanbul – IKEA – Kolay Montaj – Kitaplık – Kristal

Hizmet

  • TBWA\İstanbul – Shutterstock – Açıkhava Galerisi – Kristal

Diğer

  • Tribal Worldwide İstanbul – Vodafone Arena – Pankartlar – Mobil Ağ – Kristal
  • TBWA\İstanbul – Kanukte Flower&Event – Kanukte Her Suçu Gizler – Kristal

Ödüllerin tam listesine Reklamcılar Derneği’nin Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*