16 Kasım 2018

Kurumsalhaberler.com ile EticaretMag iş ortaklığı yaptı

kh-emag-logoTürkiye’de ve Dünya’daki e-ticaret gelişmelerini duyuran eticaretmag.com’da yer alan basın bültenleri sayfasının içeriği kurumsalhaberler.com tarafından sağlanacak.

Türkiye’de ve Dünya’daki e-ticaret gelişmelerini duyuran EticaretMag ile online basın odası ve basın bülteni dağıtım hizmetleri sununan kurumsalhaberler.com iş ortaklığı yapmaya başladı.

İş ortaklığı kapsamında EticaretMag’da yer alan basın bültenleri sayfasının içeriği Kurumsalhaberler.com tarafından sağlanacak.

EticaretMag’ın basın bültenleri sayfasında bülten yayınlamak isteyen markalar, Kurumsalhaberler.com’da yayınlayacakları basın bültenlerini EticaretMag’da da yayınlama fırsatına sahip olacak.

Eticaretmag Genel Müdürü Sonay Onur, gerçekleştirdikleri iş ortaklığı ile ilgili şunları söylüyor: “Türk e-ticaret sektörünün tek yayıncısı konumunda olan EticaretMag’ın Kurumsalhaberler.com ile yaptığı işbirliğinin sektörel fayda anlamında büyük değer yaratacağına inanıyorum. EticaretMag olarak yakın zaman içinde başta İK ve etkinlik olmak üzere yeni içerik modellerimizi yayına almayı hedefliyoruz.”

Kurumsalhaberler.com yönetici ortağı Aslı Özyağmur Buyurgan ise Eticaretmag.com’la yaptıkları iş ortaklığı ile ilgili şu açıklamayı yaptı: “E-ticaret kategorisinden çok değerli bir yayın olan EticaretMag ile yaptığımız iş ortaklığından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. EticaretMag ile başlattığımız bu yeni iş modelini kendi kategorisinde lider farklı internet yayıncıları ile yapmaya devam edeceğiz.”

Kurumsalhaberler.com ile ortak hazırlanan Basın Bülteni sayfamıza göz atabilir ve siz de basın bültenlerinizi paylaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*