14 Aralık 2018

Lidyana Yeni iPhone ve iPad Uygulamasıyla Artık Mobilde

lidyana-ios-scr
Geçtiğimiz günlerde yeni reklam filmini yayınlayan Lidyana.com bir başka yenilikle tekrar karşımıza çıkıyor. E-ticaret sektöründe mobil kullanım oranlarının gitgide artmasıyla Lidyana da iPhone ve iPad uygulamalarını pazara sundu. Kullanıcılara günün her saati ve her yerden alışveriş yapma imkanı sağlayan uygulama, Apple Store üzerinden “Lidyana” yazarak bulunup, ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Mobil alışveriş imkanının yanı sıra uygulamanın en önemli yanlarından biri de kampanya, fırsat ürünleri ve indirimlerden anında haberdar olma fırsatı. Uygulamanın ürünleri favorilere ekleme, ürünlere yazılan yorumları okuma, beğenilen ürünleri Facebook, Twitter, Pinterest hesabı ve e-posta yoluyla paylaşabilme ve verilen siparişleri görüp, siparişin durumunu takip edebilme gibi özellikleri mevcut. Uygulamadaki filtreleme özelliği aranılan ürünü bulmayı kolaylaştırırken, dokunmatik ekran sayesinde kullanıcılar ürün görselini büyütüp küçültebiliyor.

Geçtiğimiz aylarda Alman Burda grubundan 12 milyon TL yatırım alan Lidyana’nın bu hamlesini gitgide önemi artan mobil ticarette de payını artırmak için gerekli bir adım olarak yorumlayabiliriz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*