17 Kasım 2018

Limango’dan Gülfem Toygar’ın GittiGidiyor’un Başına Geldiği Kesinleşti

Gülfem Toygar
Limango’nun Genel Müdürü Gülfem Toygar’ın GittiGidiyor’un başına geçtiği haberi bir süredir sektörde konuşuluyordu; fakat bu konu hakkında iki şirketten de henüz resmi bir açıklama yapılmamıştı. Limango ve GittiGidiyor’daki kaynaklarımızdan aldığımız bilgilere göre şu an Toygar’ın GittGidiyor’un başına geçtiği haberi doğrulanmış durumda. Aynı zamanda Otto Group’tan aldığımız bilgilere göre de Otto, Türkiye’deki operasyonlarını önümüzdeki süreçte de devam ettirecek.

Aldığımız bilgiler doğrultusunda Limango’nun kuruluşundan beri CFO olarak görev yapan Ahmet Erten’in, şirketin yeni Genel Müdürü olarak görev yapmaya devam edeceğini de söyleyebiliriz. Ahmet Erten’in yeni görevine yeni yılla beraber başlayacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

GittiGidiyor’un 6 yıldır Genel Müdürlüğünü yapan Cenk Angın’ın ise şu an için eBay’in EEC organizasyonundaki Orta Doğu operasyonlarında danışman olarak görevine devam edeceği de kesinleşmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde GittiGidiyor’un yaptığı basın toplantısında şirketin 2013 yılını nasıl geçirdiğiyle ilgili rakamları paylaşan, yeni logo ve reklam tanıtımını yapan Cenk Angın’ın şaşırtıcı bir şekilde genel müdürlükten alınıp, Orta Doğu operasyonlarına danışman olarak getirilmesi üzerine ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Otto Group tarafındaki kaynaklarımızdan aldığımız bilgilere göre ise Otto Group’un bu kararının şu an için sadece Limango’yu etkilediği ve Bonprix, OGLI ve Arabulvar gibi markaların bu durumdan etkilenmeyeceği belirtiliyor. Otto Group’un Limango’ya yatırım yapmayı düşünmüyor olması akıllara Otto Group’un Türkiye pazarından çıkıyor mu sorusunu akıllara getirmişti; ancak aldığımız bilgilere göre Otto’nun şu an için Türkiye pazarından çıkma gibi bir planı bulunmadığını söyleyebiliriz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*