19 Kasım 2018

Limango Türkiye Faaliyetlerini Durdurdu

2009 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren Otto Group bünyesindeki Limango online alışveriş ve moda sitesi bugün itibariyle faaliyetlerini sonlandırdı. Markafoni ve Trendyol ile rekabet içindeki Limango’nun geçtiğimiz yıldan beridir Hepsiburada.com ve Markafoni ile satış görüşmeleri yaptığını biliyorduk. Yine geçtiğimiz yılda Limango’nun Türkiye operasyonunu kuran ve yöneten Gülfem Toygar, şirketten ayrılarak Gittigidiyor.com‘da CEO pozisyonuna geçmişti. 2013 yılında bir değerlendirme videosu yayınlayan Limango, 6 milyon üyeye ulaşmıştı.

Limango’dan yapılan resmi duyuruyu aşağıda paylaşıyoruz. Gelişmeler oldukça bu haberimizi güncelleyeceğiz. Site işlevleri kapatılan Limango’da şimdilik yalnızca aşağıdaki bilgilendirme yazısı bulunuyor.

“Sevgili Müşterilerimiz,

30 Mart 2015 tarihi itibariyle limango.com.tr sitemizde yürütmekte olduğumuz faaliyetlerimize üzülerek son veriyoruz.

Kurulmuş olduğumuz 19 Şubat 2009 tarihinden itibaren bize göstermiş olduğunuz destek ve güven için hepinize teşekkür ederiz.

Sevkiyatlarımız devam etmektedir. Sevk edilmemiş siparişleriniz standart işleyişimiz çerçevesinde sizlere teslim edilecektir.

Siparişlerinizin takibi ile ilgili işlemlerinizi “Siparişiniz ile ilgili işlemler” sayfasından yapabilir, her türlü soru, öneri, görüşlerinizi info@limango.com.tr adresine mail atarak müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz.

Sevgilerimizle

limango ekibi”Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. E-Ticaret sektörü için rekabet ve çeşitlilik açısından oldukça önemli bir markaydı. Türkiye için üzücü bir gelişme.

  2. Büyük paraların döndüğü firmaların çöküşüde ansızın oluyor. Daha düne kadar her yerde işlerinin iyi gittiğini söyleyen firmalar bir bir kapanıyor. Bu durum e-ticaretin geleceği için endişe verici.

Fikrini söyle

*