16 Kasım 2018

Linkwise Ortaklık Ağı, Yunanistan’dan Sonra Türkiye Ofisini Açtı

LinkwiseGüney Doğu Avrupa’nın ilk ortaklık ağı sıfatıyla 2008 yılında Yunanistan’da kurulan Linkwise, yeni ofisini İstanbul’da açtı ve Türkiye operasyonuna başladı. Seçkin Tokgöz’ün başında bulunduğu İstanbul ofisi, Levent Yapı Kredi Plaza’da hizmet verecek.

Tamamen lokalize edilmiş ortaklık platformunu resmi olarak açan Linkwise, şimdiden ilk yayıncı başvurularını değerlendirmeye başladı. Network lansmanını, Aegean Airlines, Tripsta.com.tr, Nvia Games gibi yerel ve uluslararası yayıncı programları ile yapan Linkwise’ın, hayata geçme aşamasında olan birçok Türk markası da mevcut.

Linkwise, şirketin gelişim felsefesi olan “Araçlar – Takip – Raporlama” gerçek anlamda ihtiyaca göre uyarlanmış bir platform geliştirerek yoluna devam etmeyi amaçlarken, Yunanistan pazarındaki (yayıncı bakış açısıyla Türkiye pazarına oldukça benzer bir pazar) lider pozisyonundan doğan know-how’ını ve turizm, moda, sigorta ve fırsat sektörlerindeki tecrübesini Türkiye pazarıyla buluşturmayı istiyor.

Yunanistan’daki operasyonunu 2010 yılında ülkenin en büyük dijital ajanslarından Atcom ile birleştiren Linkwise, e-ticaret alanındaki en iyi uygulamaları tanıtmak için kurulmuş E-volution kurumunun 2013 ödüllerinde, “En İyi B2B Sistemi” ödülüne layık görüldü.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*