14 Kasım 2018

Avrupalı Online Restaurant Rezervasyon Sistemi Livebookings’e 24 Milyon Dolar Yatırım

Avrupa ve Amerika’da hizmet sunan online restaurant rezervasyon hizmeti Livebookings, 24 milyon dolarlık bir yatırım aldığını açıkladı.

Online rezervasyonda dünyanın en büyüklerinden olan OpenTable‘a rakip olan site, dünya genelinde 23 ülkede hizmet sunmakta.

Sistemi üzerinden 9000 adet restauranta gerçek zamanlı rezervasyon yapılabildiğini açıklayan Livebookings, yeni yatırımı ile bu güne kadar aldığı yatırım oranını 62 milyon dolara yükseltti.

2012’nin ilk çeyreğinde cirosunda bir önceki seneye kıyasla %34 artış gösterdiğini açıklayan Livebookings, bünyesinden yapılan ve tamamlanan restaurant rezervasyonlarının bir önceki seneye kıyasla %65 arttığını da paylaşarak, rezervasyon sitesinin son 1 ay içerisinde 1 milyon defadan fazla ziyaret edildiğini açıkladı.

Londra merkezli Livebookings.com, yeni yatırımlarının online rezervasyon, müşteri veri yönetim sistemleri, email marketing kampanyaları gibi hali hazırda devam ettirdikleri hizmetlerin güçlendirilmesi ve müşterilerine yeni hizmetler oluşturulması amacı ile kullanılıcağını açıkladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*