10 Aralık 2018

LivingSocial: Beraber Çalıştığımız Firmaların %80’i Tekrar Fırsat Sunmak İstiyor

Amazon tarafından açıklanan 2011 rakamlarında geçtiğimiz seneyi 558 milyon dolarlık zararla kapattığı belirtilen LivingSocial, hem firmanın gidişatının, hem de çalıştıkları mağazaların memnuniyet oranlarının belirtildiği kadar kötü olmadığını öne sürüyor.

LivingSocial, fırsat sundukları firmaların %80’inin tekrar çalışmak için istekli olduklarını belirterek, mağazalar tarafından anlatılan olumsuz hikayelerin aslında azınlığı oluşturduğunu ekliyor.

Firma CEO’su Tim O’Shaughnessy yaptığı açıklamasında, mağazalarına fırsat satın alarak gelen tüketicilere ek hizmet satmak ya da onları devamlı müşteriye dönüştürmenin mağazaların elinde olduğunu, bunu gerektiği gibi yerine getiren firmaların sonunda kazançlı çıkacağının belirlendiğini iletiyor.

LivingSocial ile yapılan fırsatların, firmaların reklamları için de oldukça yararlı olduğuna değinen O’Shaughnessy, firmanın 60 milyon üyesinin olduğunu, bu kadar kişiye ulaşmanın çoğu marka için önemli olduğunu ekliyor.

Tim O’Shaughnessy, Amazon tarafından açıklanan rakamlarda, LivingSocial’ın zararının çoğunluğunun senenin ilk 6 ayında gerçekleştiğinin farkedilmediğini, üye kazanımları için yapılan pazarlama masraflarının azalması ile kayıpların da hızla azaldığını ekleyerek, firmanın gidişatının çok iyi olduğunun altını çiziyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*