12 Aralık 2018

LivingSocial Fırsatlarını Radyolardan Tanıtacak

Rekabetin oldukça yüksek olduğu ve karlılık yapısı sıklıkla sorgulanan fırsat sektöründe, firmalar üyelerine farklı yollardan ulaşabilmek için birçok yöntem denemeye başladılar.

Sektörün pazarlama masraflarının yüksekliği sürekli e-ticaret uzmanları tarafından dile getirilirken, firmaların yine de bu yolda dur durak tanımadığına yeni bir örnek LivingSocial‘dan geldi.

ABD fırsat sektörünün en büyük firmalarından biri olan LivingSocial, fırsatlarının tanıtımını bundan böyle radyo DJleri aracılığı ile de gerçekleştirecek.

ABD’de 850’ye yakın radyo kanalına sahip Clear Channel Radio ile bir anlaşma imzalayan fırsat devi, fırsatlarının bundan böyle anlaşmalı radyoların DJleri tarafından tanıtılacağını, fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak isteyen tüketicilerin ise radyoların web sitelerinden her türlü detaya ulaşabileceklerini belirtiyor.

Radyo kanalları üzerinden gelen satışlardan radyoların komisyon alacağının bilgisi de paylaşılırken, Clear Channel radyolarının 80 milyondan fazla tüketiciye ulaştığı iletiliyor.

LivingSocial yetkilileri, radyo dinleyicilerinin hedef kitleleri olduğunu, bu kitlenin etkinliklerle ilgili bilgi almak ve çevrelerinde neler olup bittiğini takip etmek için oldukça istekli bir kesim olduğunu belirtiyor.

LivingSocial’ın yeni pazarlama stratejisinin başarılı olup olmayacağı yakın zamanda ortaya çıkacaktır.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*