18 Kasım 2018

LivingSocial Gurme Hizmeti ile Yayında

LivingSocial lüks restaurantlarda yemeklerden, özel üretilmiş yiyecek ürünlerinin satımına, doğal çiftlik ziyaretlerinden farklı restaurantların mutfaklarında sunulacak yemek fırsatlarına kadar pekçok lüks yemek fırsatının kısa süre ile satışa sunulacağı yeni sitesi LivingSocial Gourmet’yi yayına soktu.

LivingSocial’ın yeni sitesi ile hizmet fiyat aralığının 100$ ile 200$ arasında yer alacağı belirtilirken, müşterilerine lüks yemek seçenekleri sunmayı planlayan Livingsocial’ın başka bir yerde bulamayacakları farklı ürünleri pahalıya almaya hazır tüketici kitlesini kendisine hedef olarak belirlediği belirtiliyor.

Gilt Groupe de bir süre önce kolaylıkla bulunmayan ya da çoğu zaman sadece aşçıların ulaşabildiği gurme yemek malzemelerinin ve yemeklerinin satılacağı, farklı yemek tariflerinin paylaşılacağı Gilt Taste gurme yemek sitesini yayına sokmuştu.

Lüks restaurantları arzu ettikleri müşteri kitlesi ile bir araya getirmeyi planladıklarını belirten LivingSocial yetkilileri, fırsatların her 2 haftada bir site üzerinden yayına sokulacağını iletiyorlar.

İlk etapta Washington D.C.’de hizmete başlayan LivingSocial Gourmet’in kısa bir sürede San Francisco, New York ve Chicago’ya açılmayı planladığı belirtiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*