11 Aralık 2018

Fırsat Sitesi LivingSocial’dan Müşterilerine Kredi Kartı

Fırsat sektöründeki rekabet yavaş yavaş firmaları müşteri sadakat programlarına ağırlık vermeye itiyor.

Bu yolda ilk adımı LivingSocial aylık üyelik sistemini başlatarak atmıştı. LivingSocial’ın ardından, fırsat sektörünün 1 numarası Groupon da üyelik sistemini başlatarak üyelerini düzenli fırsat satın almaya yönlendirip, sıkça fırsat alan üyelerini ödüllendirmeye başlamıştı.

Sadakat programlarında yeni ve büyük bir adım yine LivingSocial cephesinden geldi.

Firma, banka grubu JPMorgan Chase ile işbirliği içerisinde Visa kartını piyasaya sürerken, Kuzey Amerika’daki müşterilerini yıllık üyelik ücreti bulunmayan bu kart ile daha fazla fırsat satmak için uğraşacak.

LivingSocial, ayda 10 adet fırsat satın alan üyelerine fırsat satın alımlarında kullanmak üzere 10 dolarlık kredi vereceğini belirtirken, kendileri ile fırsat sunan yerel işletmelerin de LivingSocial kredi kartı kullanıcılarına farklı promosyonlar sunacaklarını açıkladı.

Dünya genelinde 60 milyon müşterisi bulunan LivingSocial’ın ilk etapta sadece Kuzey Amerika’da sunacağı bu karta müşterilerinin nasıl bakacağının yanı sıra, firmanın en büyük rakibi Groupon’un bu adımı nasıl takip edeceği şimdilik merak konusu.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*