16 Aralık 2018

LivingSocial’dan Fırsat Sektöründe Üyelik Sistemi

ABD’nin Groupon’dan sonra fırsat sektöründe pazar payı en yüksek olan sitesi LivingSocial, yeni bir aylık üyelik sistemi başlatıyor.

LivingSocial Plus adı verilen bu hizmette web site üyeleri ayda 20 dolar vererek 25 dolarlık LivingSocial fırsat kredisinin sahibi olacaklar.

Henüz deneme yayınında olan bu hizmetten kullanıcılar sadece arkadaşlarının davetleri ile yararlanabilecekler. LivingSocial yetkilileri aylık ödenen 20 doların kullanılmadığı takdirde gelecek aya aktarığını belirtirken, ekstra olarak verilen 5 dolar kredinin süresinin ay sonunda sona ereceğini paylaşıyorlar.

LivingSocial Plus üyelerinin zamanı dolmuş fırsatlara da erişimlerinin olacağı belirtiliyor.

Tüketicileri kısa süreli fırsatlarla hızlı satın almaya iten fırsat sektöründe, LivingSocial’ın denemesini başlattığı hediyeli aylık üyelik sistemi, üyelerin satın alımlarında daha da aceleci davranmalarına yol açarak en çok fırsat sunan mağazaların işine yarayacağa benziyor.

Hizmetin beta yayınından çıkıp genele yaygınlaşmasının ne zaman olacağı hakkında ise herhangi bir bilgi paylaşılmıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*