12 Aralık 2018

LivingSocial’dan Oda Servisi Kalitesinde Tam Fiyatlı Fırsatlar

ABD’de hizmete başlayarak, kısa bir sürede dünyanın 25 ülkesine yayılan LivingSocial, tam fiyatlı iki hizmetin denemesini yapıyor.

Deneme yayını başlayan hizmetlerden bir tanesi oldukça farklı. Room Service adı ile yayına başlayan bu hizmette LivingSocial, bu hizmete dahil olmak isteyen restaurantlardan Room Service kapsamında sipariş veren müşterilerine yemekle beraber, bir restaurantta yemek yerken masada bulunması gereken tabak, kaşık, çatal, peçete gibi her türlü gereksinimle beraber, yemeğin restauranttakinin aynısı olmak üzere sunumunu da gerçekleştirecek.

Firma, hizmetine aynen otel odalarında olduğu gibi, kirli tabakların ertesi gün kapıdan gelinip alınması farkını da ekleyeceklerini belirtiyor.

Müşterilerin evlerinde bir restaurant ortamındaki gibi yemek yiyebileceklerini ileten LivingSocial Instant Ürün Yöneticisi Steve Rice, hizmetleriyle restaurantlara ek alansız ek masa sağlamayı hedeflediklerini belirtiyor.

LivingSocial’ın denemeye başladığı diğer hizmet ise yemek gönderim hizmeti. Bu hizmet ile LivingSocial üyeleri, standart yemek sipariş sitelerinde olduğu gibi, yiyecekleri ürünleri sipariş edip evlerine göndertebilecek, ya da kendileri gidip alabilecekler.

Büyük kullanıcı kitlelerinin, yeni hizmetlerinin yaygınlaşmasında en büyük avantajları olduğunu belirten Rice, hem üyelerine hem de çalıştıkları işyerlerine en geniş kapsamlı hizmeti sunmak için çabaladıklarını belirtiyor.

LivingSocial’ın bu iki yeni hizmeti henüz sadece Washington DC’de bulunan üyeler ile buluşuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] LivingSocial’dan Oda Servisi Kalitesinde Tam Fiyatlı Fırsatlar […]

Fikrini söyle

*