15 Kasım 2018

Lokum.com, OGLI’den Lojistik Hizmeti Almaya Başladı

OGLI LojistikAlmanya’nın ünlü e-ticaret devi Otto Group‘un lojistik markası OGLI e-Solutions Platform‘un müşterileri arasına Yemeksepeti‘nin markalarından Lokum.com da katıldı.

Temmuz 2012’den beri Türkiye’de hizmet veren ve Tuzla’daki 8500 m2’lik depolama alanında günlük 25 bin sipariş kapasitesine sahip olan OGLI‘nin yeni müşterileri arasında Lokum.com ile beraber camper.com da yer alıyor. Paylaşılan bilgilere göre camper.com online stok yönetimi, görsel ve kalite kontrolü ile siparişlerin hazırlanması ve Lokum.com ise ürünlerin sipariş yönetimi, son kullanma tarihi ve kalite kontrolünden sonra teslime hazırlanması için OGLI’den destek alıyor.

OGLI e-Solutions FotoğrafBu iki marka ile beraber OGLI’nin Türkiye’de lojistik hizmeti verdiği e-ticaret sitesi sayısı 5’e çıkmış oldu. Lokum.com ve camper.com ile beraber limango.com.tr, renklizebra.com ve gsstore.org da OGLI ile beraber çalışıyor.

Konu ile ilgili açıklamasında OGLI e-Solutions Genel Müdürü Umur Özkal, OGLI’nin ve lojistik hizmetlerinin Türk e-ticaret sektörüne sağladığı faydaları vurguladı: “Türkiye’de e-ticaret son yıllarda ciddi bir ivme kazandı. Sadece tedarik ve satış değil, satış sonrası ürünlerin sorunsuz, doğru ve zamanında gidiyor olması da e-ticaretin en önemli parçası. Farklı bir uzmanlık isteyen bu konunun, bu alanda uzman, sektörün dinamiğini bilen OGLI gibi firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. OGLI e-Solutions Platform ürettiği çözüm ve hizmetlerle e-ticaret şirketlerine oldukça önemli konularda fayda sağlayarak sektördeki önemli bir açığı da kapatıyor.”Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. bence bu sitelerin yanında Sugar World Lokum http://www.sugarworld.com.tr da girmesi lazım derim 😉 Biran önce girişimlere başlamalılar derim Lokum üzerine En ideal İnternet Alışveriş sitelerinden biri Sugar World `da.

Fikrini söyle

*