21 Haziran 2018

Loopt’tan Ters Groupon Fırsatları: u-Deals

Günlük fırsat kullanıcılarının her gün gelen sayısız emaillerden sıkıldığını çeşitli araştırmalar ortaya çıkarmıştı. Oldukça kalabalık olan fırsat sektörünün oyuncularından Loopt, farklı bir yaklaşım ile kendisini diğer günlük fırsat sitelerinden ayrıştırmaya çalışıyor.

Loopt’un yeni u-Deals hizmeti geleneksel günlük fırsat sitelerinin verdiği hizmetin tamamen zıttı.

Emailimize düşen ve ilgimizi çekmeyen sayısız fırsat emailinden ilham alarak yeni hizmetini oluşturan Loopt, kişilerin kendi fırsatlarını kendilerinin yaratmalarına olanak tanıyor.

Loopt ile kullanıcılar önce favori mekanlarını belirliyorlar. İstedikleri fırsatı Loopt’a bildiren Loopt üyeleri ardından sosyal çevreleri ile fırsatı paylaşıyorlar. Fırsata katılmak isteyen kişi sayısı belirlendikten sonra bu bilgi Loopt ile paylaşılıyor. Bundan sonra iş Loopt satış yetkililerine düşüyor. Fırsatın kullanılmak istediği lokasyon ile görüşen Loopt yetkilileri, fırsatın onaylanması halinde fırsatı kullanacağını belirten kişileri email ile bilgilendiriyor.

u-Deals’da kullanıcıların dikkat etmesi gereken nokta, fırsatı oluştururken kişi sayısı ve indirim oranları konusunda gerçekçi olmak. Aksi takdirde fırsat Loopt tarafından onaylanmıyor.

Popüler iş yerlerinin özellikle yoğun dönemlerinde indirimli fırsat sunmaya yanaşmadığı da günlük fırsat sektörünün bilinen gerçeği. Bu koşullar göz önünde bulundurularak hazırlanan fırsatların onaylanma şansı yüksek.

Loopt’un yeni hizmeti u-Deals ilk olarak San Francisco’da hizmete sunulacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*