21 Haziran 2018

Aylık Üyelik ile Ürün Gönderiminde Yeni Bir Boyut: Gurme Yiyecek Paketleri

Son zamanlarda eticaret sektöründe oldukça farklı hizmetler gelişiyor. Private shopping ve fırsat sektörü ile hızlıca online alışverişe alışan tüketicileri hedefleyen aylık üyelik ile ürün gönderim hizmetleri de hem uluslararası anlamda, hem ülkemizde şu sıralar oldukça revaçta.

Kozmetik, kıyafet, bakım ürünleri derken, aylık standart üyelik ücreti ile ürün yollama hizmetlerine yepyeni bir kategori daha eklendi.

ABD’de Foodzie tarafından başlatılan ve tamamen organik ve çiftlik üretimi ürünlerin 29.95 dolarlık bir ücret ile üyelerine yollanması hizmetini, yeni yayına giren Love With Food farklı bir anlayış ve daha uygun bir ücretle üyelerine sunacak.

Aylık kargo ücreti de dahil 14 dolara 5 civarı gurme ürünün deneme boylarını üyeleri ile buluşturacak olan firma, hizmetini yeni piyasaya sürülen ürünlerin kullanıcılar tarafından tanınması ve tüketiciler ürünlerin tam boyunu almadan önce ürünleri deneme şansına sahip olmaları adına başlattıklarını belirtti.

Kullanıcılarına her ay farklı yemek tarifleri, indirim kuponları ve ücretsiz ürün alabilemeleri için para puanlar da yollayacak olan firma, satın alınan her kutu için aç çocuklara yemek sağlayan sosyal sorumluluk organizasyonu No Kid Hungry’e yemek bağışlayacak. Firmanın websitesinde yazımızın yayınlandığı bugüne kadar 4680 yemeğin organizasyona bağışlandığı paylaşılıyor.

Ülkemizde özellikle kozmetik alanında örneklerine rastladığımız bu hizmetin, yurtdışında olduğu gibi Türkiye’de de yakın zamanda farklı kategorilerde gelişimini takip ediyor olacağız.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*