16 Kasım 2018

Çocuklar İçin Moda: Lunabou.com

LunabouModayı takip etmek ve kıyafet seçimleriyle tarzını yansıtmak, günümüz insanın en önemli trendlerinden biri. Hatta bu trendin her yaştan insanı sardığını söylemek mümkün. Kendileri adına en iyisini isteyen ebeveynler, çocuklarının da modaya ayak uydurarak giyinmesini arzu ediyor. Mart ayında kurulan Lunabou.com, bu isteğe yanıt vermek amacıyla yola çıkan bir online alışveriş mağazası.

Moda ve tasarım konseptinde hayata geçen Lunabou.com, hedef kitle olarak 2-6 yaş arası kız ve erkek çocukları belirlemiş. Etekten, gömleğe, t-shirtten bluza kadar birçok ürün gamını bünyesinde barındıran sitenin ayrıca, organik ve el yapımı oyuncakla birlikte çocuklara özel kitap satışı da bulunuyor. Çocukların kendi tarzlarını oluşturmasına odaklanan Lunabou’da, bu tarzı yaratmak için İtalyan Babe&Tess, American Outfitters ve Pebble markalarının ürünleri yer alıyor.

Türkiye ‘de çocuklarla ilgili hizmet veren çok fazla alışveriş sitesi olduğunu, ancak çoğunluğunun hedefinin her kategoriden ürünü en ucuza satmakla kısıtlı kaldığını belirten Lunabou Kurucu Ortağı Aylin Oktay, bu açıdan bakıldığında pazarda bir eksiklikten söz edebileceklerini söylüyor. Anne-babaların çocukları için hem şık hem de özel markaları satın alabileceği “konsept” alışveriş sitelerinin yok denecek kadar az olduğunu savunan Oktay, çıkış noktalarının pazardaki bu eksikliği kapatmak olduğunu belirtiyor ve ekliyor: ”Seçkin markaların yüksek kalite standartlarındaki  ürünlerini mantıklı fiyatlarda satmak en büyük önceliğimiz.”

”Çocukça Moda” sloganıyla daha bir ayını doldurmayan Lunabou.com, ilk kampanyasını ücretsiz kargo seçeneği olarak belirlemiş. 100 TL ve üzeri alışverişlerde siparişler için ücret talep etmeyen sitenin, bir de blogu bulunuyor. ”Çocukça Şeyler” adlı blogda çocuk odaları dekorasyonları, evde yapılabilecek pratik ürünler ve çocuklara yönelik moda haberleri üzerine yazılar bulunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. isimleri biraz zor, ürün sayısı henüz çok az, erkek gömleği 2 tane yanlış görmediysem. ama yaratıcı bir fikir, yolları açık olsun…

Fikrini söyle

*