20 Kasım 2018

Markafoni.com’da Banka Kartları ile Alışveriş Devri Başladı

markafoni-logo-buyukModa dünyasının vitrini Markafoni.com kredi kartı kullanıcısı olmayanlara da Markafoni’den alışveriş yapma fırsatı veren yepyeni bir uygulama başlatıyor! Modaseverler, 10 Temmuz 2013 tarihinden itibaren banka kartlarıyla da Markafoni.com’dan alışveriş yapılabilecek.

Türkiye’nin lider özel alışveriş kulübü Markafoni.com, internette kredi kartı kullanmak istemeyen ya da kredi kartı olmayanlar için büyük bir kolaylık getiriyor. 10 Temmuz’dan itibaren Markafoni.com’dan banka kartlarıyla alışveriş yapmak mümkün!

Şimdilik sadece Garanti Bankası ParaCard ile İş Bankası Bankamatik kartlarında geçerli olan bu uygulama sayesinde 3DS güvenlik denetimiyle yüzde yüz güvenli alışveriş sağlayan Markafoni.com, diğer banka kartlarında olduğu gibi iade sürecinde her zamanki kolaylıkları sunmaya devam ediyor.

“Her alışveriş bir aşk” mottosuyla Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü olan Markafoni.com bu yenilikle üyelerinin alışveriş deneyimini kolaylaştırıyor. Daha detaylı bilgi için http://bit.ly/18aFYIZ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsalhaberler.com ile ortak hazırlanan Basın Bülteni sayfamıza göz atabilir ve siz de basın bültenlerinizi paylaşabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*