19 Kasım 2018

Markafoni, Google+ Hangout ile Moda Sohbetlerini Başlattı

Önceki gün; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki en iyi girişimlerin değerlendirildiği The Europas’ta Best MENA Startup ödülünü kazanan Markafoni, alışveriş tutkunlarına moda dünyasının ünlü isimleriyle online ve görüntülü olarak görüşme imkanı sağlayacak yeni projesini tanıttı.

Aralarında Ece Sükan, Buse Terim ve Zelfist (Zehra Elif Taş) gibi ünlü isimlerin yer alacağı konuklar; stil önerileri, moda eğitimi, en son trendler ve moda dünyasına ilişkin renkli konu başlıklarında kendi görüşlerini paylaşacak. “Markafoni Hangout Moda Sohbeti” adı verilen projede ayrıca modayla ilgili tüm soruların cevapları, moda dünyasının içinden uzman bir isim tarafından yanıtlanıyor olacak.

Markafoni HangoutHer Çarşamba saat 11:00-12:00 arasında modaseverlere stil önerileri verecek olan ünlü moda danışmanı Zehra Elif Taş’ın yanı sıra, 25 Ocak’ta ise Ece Sükan “styling”, moda editörlüğü, moda dergileriyle çalışma ve “dünyaca ünlü markalar için defile styling’i nasıl yapılır?” gibi çeşitli konularda soruları cevaplandıracak. Ayrıca, Markafoni Google+ sayfası  üzerinden Hangout’a katılanların, kendi vücut tipi ve tarzına özel öneriler alma fırsatı bulacağını da belirtelim. Markafoni Hangout Moda Sohbeti’nin 31 Ocak’ta ise Buse Terim’i ağırlayacağı ve  bu esnada; yurt dışında moda eğitimi, moda sektöründe çalışma konularıyla ilgili soruların yanıtlanacağı da belirtiliyor.

Google+’ın sunduğu Hangout özelliği sayesinde, 9 kişiye kadar aynı anda görüntülü konuşabildiğiniz gibi ayrıca video konferanslar düzenleyebilir, eğer bir e-ticaret şirketiyseniz de kullanıcılarınıza buradan görüntülü destek sunabilirsiniz. “E-Ticaret Şirketleri İçin Google+ Kullanım Rehberi” yazımızda konuyu detaylı bir şekilde incelemeye almıştık.

Sosyal paylaşım sitelerinde oldukça popüler olan bu isimlerin yer aldığı Markafoni’nin kampanyası ses getireceğe benziyor. Kaldı ki, geçtiğimiz ay 2012/13 dosyamıza konuk olan Markafoni CEO’su Sina Afra, 2013 yılında da dijital taraftaki kampanyalara yoğunlaşacaklarını belirtmiş, özellikle sosyal medya projelerine önem verdiklerinin de altını çizmişti. Bu doğrultuda, hedef kitlelerinin öncelikli olarak halihazırdaki internet kullanıcıları olduğu için online mecraların kendileri için daha önemli bir reklam kanalı olduğunu vurgulayan Markafoni CEO’su, önümüzdeki dönemde online tarafta yoğun yatırım yapmaya ve sosyal medya etkinliklerine de devam edeceklerini açıklamıştı.

*Zelfist ile Markafoni Hangout Moda Sohbeti’ne katılmak için http://bit.ly/VVyFxD
Ece Sükan ile Markafoni Hangout Moda Sohbeti’ne katılmak için http://bit.ly/1420Mxm
adreslerindeki katılım formunu doldurabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*